| Clauditza_6664 a întrebat:

Care este episodul vostru preferat din robotzi? Celui care îi place acelasi episod ca mine primeste fundoi.

Răspuns Câştigător
| deutza_3778 a răspuns:

Sincer? Toate sunt faine laughing.

8 răspunsuri:
| Căpşunăăă a răspuns:

Paralelelaughingala imi place multsmug

| KiryuZero a răspuns:

14 cu dietatetorul

| Corina0901 a răspuns:

Preferatul meu este cel cu Pufoshenia.si cel cu Gin:X:X. funda?

| DianaDidi95 a răspuns:

Prieten? Sau imi place si "paralele" sau "bilos"

| catalina88 a răspuns:

Buna! pufosenia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paralele,tatuaj si kidnaparerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor(fundabatting eyelashesbatting eyelashes?)

| Andreea_4348 a răspuns:

Buna! Episodul meu preferat este acela cu Intelectualul...rolling on the floor Funda?batting eyelashes