| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU.Vreau sa ma ajutati intr-o problema.De curand i-am raspuns unui reporter,care facea un sondaj de opinie pe strada, iar tipul a cam taiat la montaj si totul a iesit o varza.Nu mi se pare normal lucrul asta si ma gandesc sa merg la sediul postului respectiv si sa-l caut, ca sa-i cer socoteala.Si asta pentru ca vecinii si amicii mei,care au vazut faza la televizor, s-au cam distrat un pic pe seama mea.In fine,nu mai intru-n amanunte, vreau doar sa va intreb ce credeti ca ar trebui sa fac?
http://www.youtube.com/watch?v=XGlxkRBJis0ine
Eu sunt cel care apar in prima parte a reportajului, celalalt domn nu stiu cine este.
Multumesc anticipat pentru sfaturi.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu te-ai uitat la Tânăr şi nelinstit, dar ai compensad cu SF-uri, văd.hee hee

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Daca n-as fi fost pasionat de SF-u, n-aveam nici cont pe TPU...

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, SF-urile non-invazive nu se pun.hee hee

NOname
| NOname a răspuns:

Cum au păţit ăştia doi cu SF-urile lor cu extratereştri, aşa păţesc unii cu SF-urile biblice - fantasy-ul devine real şi invers.
Sunt aşa de amuzanţi aşa serioşi.hee hee
Credulitatea, se pare, e un sport naţional.

| Hombre a răspuns:

Vrei o capra extraterestra mah? Dar imi dai o vaca la schimb.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

La ce dentist mergi?

| Kaℓi a răspuns:

Eu as vrea sa citesc blogul celuilalt domn.

| CinevaNou a răspuns:

rolling on the floor mie mi se pare ca ai iesit perfect. N-ai ce sa mai schimbi!

| foxsilver a răspuns:

Incep sa cred si eu in extraterestrii, ca uite, deja am gasit unul chiar aici, pe TPU:
http://www.tpu.ro/utilizator/hhut
=))
Acum, mi-ar place sa aflu ce anume au taiat baietii la montaj!
Sau sunt prea curioasa?

| anonim_4396 explică (pentru foxsilver):

Cand am zis ca extraterestrii are un picior mai mic, intelegi? Eu m-am referit apoi ca ei are normal 3 picioare,din care unu mai mic, da` nu se mai vede unde am spus asta, intelegi? Doar nu sunt nebun, n-am cum sa mint, te rog sa ma crezi...

| foxsilver a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, pai atunci se explica!
Adica, eu cred ca baietii au vrut sa le scuteasca pe toate pitipoancele de a porni intr-o cautare febrila a... extraterestrilor cu trei picioare.rolling on the floor

P.S. Sa stii ca te cred pe cuvant!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici e mâna illuminatilor, luând în considerare parteneriatul lor cu extratereştrii care are ca scop distrugerea lumii, vor să ne facă pe toţi ăştia ca noi ce am văzut extratereştrii să părem nebuni. Dar eu ştiu că într-o zi extratereştrii vor veni pe planetă să-mi aducă dropsuri, chips-uri, jeleuri şi desigur căteva sticle de alcool de cea mai bunăn calitate(Adria de lămâie). PS: Extratereştrii nu există, sau poate că da, sau poate că nu. PACE

şi RĂZBOI.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Data viitoare cand te intalnesti cu amicii tai extraterestri intreaba-i te rog pe ce planeta a aterizat Elodia =)) poate ei ne vor putea lamuri cu disparitiile misterioase din tara
http://www.youtube.com/watch?v=vGgbhZyZ7Zs
(3:17)
Daca avem noroc extraterestrii ne vor ajuta sa deslusim cel mai mare mister de pe planeta si anume-Unde e Elodia?
=))

| VerdeLila a răspuns:

N-am avut rabdare sa ma uit pana la capat. Odata spuneai ca iti vei pune poza sa te cunoastem, dar vad ca ai ales sa te vedem intr-un clip.
Asta e ceva legat de ce intrebam eu ultima oara :
http://www.tpu.ro/......per-si-in/
Da, du-te si fa-ti dreptate! Ia cu tine si vreo doua "surori" sa dea din fuste pe acolo :)
Succes!

| anonim_4396 explică (pentru VerdeLila):

Buna.Eu am cont aici de pe 14 martie, iar tu de pe 19…
E adevarat ca am spus ceva despre o poza de-a mea, dar asta acu` mai bine de-o luna, cand eu eram ``cancelled`` si tu nici nu erai pe site, intrebarile mele de atunci devenind anonime cam de pe 12, ca sa fiu mai exact...
Nu?
Daca ma lamuresti in problema asta, promit sa iti raspund si eu la intrebarea asta cu parfumu` de copil…

| VerdeLila a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai rau ca o soacra esti!
Lista mea de neclaritati s-a marit, adica cum iti citesc eu intrebarile tip poveste, precum un copil desface o bomboana de ciocolata si... adica stai putin, ca nu semeni cu cel din poza!

| anonim_4396 explică (pentru VerdeLila):

Am inteles, nu vrei sa mai vorbesti cu mine...
Bine, nu ma supar.