| dia94 a întrebat:

Buna tuturor, ma puteti ajuta si pe mine va rog?
imi puteti spune va rog cateva porecle pentru baieti? chiar am nevoie de cateva tongue

Răspuns Câştigător
| Bianca_4346 a răspuns:

Zeus, nemo, baghera, snity, cyupy, mimo, ...acum nu imi vin in minte...Aaaaa...grozy,claus,ovi...poate nu imi dai fundita...laughing glumeam...

24 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Lingerica
atarnache
max
coiotu
ceacÂru
gore
uscatu
mister muscolo
strigoiu
ochios
papae
elevu
bozgoru
bulgaru
ti-am spus toate poreclele pe care le au prietenii mei!
in functie de cum arata amicul tau ii alegi una!
daca imi mai amintesc vreuna, te anunt

| alexdop21 a răspuns:

Poneiu (pitic bineintels), mr proper(daca e slab), brave hart (daca e fricos ), billy(daca e mic si rotund big grin), shorty (daca e rapper sau din astea ), mosic (daca trecut de 20 de ani si tot scund e ), nassy (daca are nasu mare ), kongo (daca e mai negru ), padre (daca are inclinatii spre biserica )! Cam astea mi-au venit acum in minte, btw astia toti sunt prienteni cu mine tongue

| fluturas a răspuns:

Tarzan laughing mr musculo laughing :p sfekla laughing paparuda laughing ciocilaughing caracudalaughing chiuaualaughing dudalaughing michimaus laughing [ sau cum sa scrie ] laughing jiermelaughingwinking kiss shopty laughing vushky laughing

mno am ramas in pana de idei laughing nu mai stiu :p cam atat :d

| Bianca_4346 a răspuns:

Mai erau si:memo, puca, sepi, lollipop...vezi cum faci cu fundita...laughing

| ---droid-kid--- a răspuns:

Nasty
(imi mai spunea mie unu NASTY GIRL)

dc nu stiu... dar asta e

| asya a răspuns:

Caca-n drum si fuge-n tufelaughing

| dia94 explică:

Multumesc mult mult pentru ajutor big grin

| nexa a răspuns:

Puff, gizz, inspectoru`laughing sh gospi.big grin Mai sunt cateva dar nu`mi vin in mintebig grin...

| Rivas a răspuns:

Bradăru', Țaie, L, Papi, Bilă, Blo', Puf, Pitpa, Cearli, Brand, Turbo, Castoru', Vârco, Berilă, Ingi, Porcio, Gay, Danone, Matizu', Badday...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saggy, tarky, capra ciuta, maimuta curentata, maimuta galvanizata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atent aicia tu: Mondol, Guster, Fliscan, Roman, Nastasui, Sobolan, Ofosin ai de capu meu laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coroiu, ghintosu, popa, soaricu sobolanu, zabalos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scobitoare sobolan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zaha Doctoru Dascalu Tica Momeu Tili Boby DM ( DeMe ) Poke Pito Chont Chelo Biluta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau Rontzy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motobelu, piru, motu, ieti,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cateva care le au baietii din sk la mine unii din ei:
Dragutzu, Pipiu, Puiu, Pif, Puiganuhee hee, Sex-simbol, Obsedatu de fete, Dependent, Drogatu, Batranu, nebunu si multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am unele tari... dar si rautacioase:floca grasu calu etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chelmut tarzan varujan sarpe

| ioanapysycuutata a răspuns:

Am cateva care le au niste baietiŞbanana, gogoasa, coita, clatita, maimuta, goe, papa, chieliosu!

| Vladiutz a răspuns:

Popandau
nevastuica
strut
babuin
pateu
ceapa
bocanc
ludovic
palariuta

cam astea stiu si de la prieteni

| christian_6232 a răspuns:

Craca, Misulet, Chilot, Avate, Aba, Lus, Nik, Totoala, Berdan, Dex, Crasty...multe altele am zis cateva de la mine di scoala dar exista mult mi multe a si mai stiu una:Coroiu. Poti gasi mai multe pe alte pagini web.Imi dati fundita va rog...

| Dimonu a răspuns:

Tigru(tigrule),uratu,wzy a mea e spyly sau asu am 2

| ertob a răspuns:

Artistu,pulivra,lil swat