| by3nkwtssa a întrebat:

Buna tuturor. vreti sa-mi povestiti si mie niste situatii penibile ce vi s-au intamplat voua?(cine are curaj sa spuna si despre prima menstrautiehee hee)cel mai curajos primeste fundoi mare de tot:Xasteptwinking

3 răspunsuri:
| cerculetezburatoare a răspuns:

Cea mai penibilia situatie a fost demna de filmele cu prosti sau camera de ras laughing
Jucam adevar si provocare cu cea mai buna prietena a mea si am ales provocare... PRovocarea a fost: Invarte-te de 50 de ori in cerc, in mijlocul drumului si apoi vezi daca poti sa mergi drept. Era primavara si erau si baltoci cu noroi si niste urme de zapada. Ma invart eu de 50 de ori...surprise ce ametita eram. Incep eu sa merg, fac 3 pasi si cad cu fundul intr-o baltoaca cu noroi. Nu m-am putut ridica timp de 5 minute laughing eram ca o beata rolling on the floor

| LuS[z] a răspuns:

Cea mai penibila a fost cand au venit niste prietene in vizita pe la mine.Si una din ele s-a gandit sa incuie usa in speranta ca ma va lasa afara...Doar ca au ramas ele blocate inauntru big grin si una din ele chiar a inceput sa planga. Iti dai seama ca m-am simtit super nasol... Ce fel de gazda mai eram? Una cu usi aparatoare care-ti sechestreaza intrusii laughing

| danny_7173 a răspuns:

Cea mai penibila faza a mea a fost cand am intrat odata in casa venind de afara si am incuiat usa si m-am intors grabit si am dat cu capul de coltul unui perete si am cazut ata in cap(am stat 2 minute jos dar din fericire a fost doar un cucui cat turnul eiffel dar nu a fost treaba de sange)