| puiutzz27 a întrebat:

as vrea sa aflu prima voastra poveste de iubire. Mai precis sa povestiti cum s-a intamplat si in ce decor a avut loc prima noapte in care ati facut dragoste. (ce urmari a avut-regrete sau nu-...). Cea mai interesanta poveste primeste funda!

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Deci... povestea mea e cam ciudata sa zicem laughing) nu prea se intalneste laughing). Am venit din Romania in tara care stau acum,si cum nu ne-am mai vazut de 2 luni, am mers la el sa il vad. S-a ajuns din una in alta,si am terminat facand sex anal (scuze pentru limbaj). Chestia este ca, inainte sa facem sex anal, din grabeala,excitatie... am gresit "gaurica" laughing) si cand a impins,am simtit ceva foarte ciudat. Ne-am oprit, si dupa asta am facut sex anal. Eram asa excitati, incat se misca patul (e o canapea care se putea face pat), dar ne miscam asa repede incat a picat patul,si am picat amandoi pe jos laughing) dar asta nu a fost un motiv sa ne oprim rolling on the floor Cand am terminat,dupa vreo 2-3 minute, a inceput sa imi curga sange.Si am aflat clar problema scurgerii de sange. Dar macar a fost foarte frumos,putin dureros,si ffffff funny! :*

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ha, vrei sa scrii un roman? Cine crezi ca va scrie aici povestea nuantata a vietii lui?laughing

| anamaria06 a răspuns:

Prima mea poveste de iubire a fost trista. l-am cunoscut prin intermediul unui prieten, el a tot insistat sa fie cu mine dar eu nu am vrut. dupa 2 luni, in care mi-a trimis sute de mesaje am acceptat. a fost foarte frumos dar dupa 6 luni m-a parasit pentru alta. am suferit foarte mult dar am trecut peste. despre prima noapte de dragoste sau mai bine spus dimineata pot zice: vineri seara, inainte de florii, dupa o plimbare prin parc am ajuns la mine acasa(eram singura), baiatul a vrut sa doarma la mine si am hotarat amandoi sa dormim jos pe saltea. am vrut sa merg sa fac dus dar el a vrut sa vina cu mine la dus si atat a insistat pana am acceptat. am facut baie impreuna, cu multa spuma dar cu lenjeria pe noi(conditie pusa de mine cand am acceptat sa ne spalam impreuna) i-am dat haine de la mine sa se imbrace pentru ca nu avea ce sa-si ia pe el, lenjeria lui era uda. ne-am pus sa dormim dar el nu a vut chef de somn si dupa o noapte in care nu m-a lasat sa inchid un ochi, sambata dimineata pe la vreo 6 urlau hormonii in mine si s-a intamplat ce trebuia sa se intample.

Răspuns utilizator avertizat