| anonim_4396 a întrebat:

Povestiti-mi cum vi s-a intamplat voua sa lesinati. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Donasem sange cu o zi inainte, nu am mancat dimineata, am fost la spital,(aveam practica) am fost sa vad o operatie, am simtit ca ma parasesc toate puterile, am iesit afara din sala de operatie, m-am pus jos, a venit o doctorita, m-a intrebat ce e cu mine, i-am zis ca sunt ok si m-am trezit intr-un salon de recuperare, in pat, cu perfuzii si fara un rinichi... Glumesc, fara perfuzii si sper ca cu ambii rinichi, nu am verificat. laughing Inca nu stiu cum am ajuns acolo. E ciudat sa lipseasca o parte din amintirile tale.
Ma gandeam cat de tare era sa ma trezesc cu perfuzie cu sange si sangele sa fie cel donat de mine cu o zi inainte. laughing

1 răspuns:
| deeeaqq a răspuns:

Sigur o să-ți povestesc...