| georgyana98georgy a întrebat:

Buna!
V-ati uitat aseara la Romanii au Talent?
Daca da ce concurent dintre cei care au fost alesi mai departe v-a placut cel mai mult?

Mie una mi-a placut femeia aceea care facea gimnastica la bara!

Ofer

Răspuns Câştigător
| Stefunny a răspuns:

Mie mi-au placut toti!
Si baiatul acela din grupul cu ceilalti 4 membri - oauu!
SI femeia aceea care s-a invartit de 116 ori parca - am ametit numai uitandu-ma laughing
Si baiatul care canta opereta - m-a surprins placut; nu ma asteptam sa cante sonor
Si femeia care facea gimnastica la bara - oauu! eu si cu o mana sa ma tin de o bara mi-e greu dar cu picioarele ce sa mai zic laughing
Si ce sa mai zic de cei trei, adica cele trei?! M-au dat pe spate rolling on the floor A fost tare faza in care Mihai le-a spus ca sunt placerea lui nevinovata laughing
Aaa si apropo.ati vazut cat s-a cantat si s-a dansat pe melodia Alejandro?
De vreo 3-4 ori am auzit melodia asta in emisiune!

Romanii au talent! big grin

19 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Baiatul de 15 ani a fost extraordinar. Initial, am crezut ca se va face de ras, m-a impresionat deosebit de mult. Mi-au dat lacrimile, mi-am zis in gand: " cat talent " happy am crezut ca eu sunt prea " sensibiloasa " si plang, dar am vazut ca nici membrii juriului nu si-au putut tine lacrimile. Daca ai observat si dansatorului Mihai Petre i s-au umezit ochii. Taltenturile de contratenor sunt rare.
De obicei, am ras mult, dar cand a fost vorba de talente " ADEVARATE " cum este cel al baiatului de care tocmai ti-am vorbit, am plans.
La veverite, a fost o reactie gen : " lol-wow " deci, foarte foarte tare.
Baietii cu Street-Dance-ul...cand i-am vazut sincer, am inceput sa chicotesc, dar cand am vazut talentul lui Roba, ma uimit. Eu as fi ales sa se duca singur, s-ar fi descurcat mult mult mai bine!
Gemenii au fost super, m-au facut sa rad.
In general a fost fain. Ma voi uita cu drag la urmatoarea emisiune

| Bastet a răspuns:

@Bya132

>Taltenturile

| PastilăBă a răspuns:

Da! Femeia aia merita frate sa castige...wtf!
N'am mai vazut niciodata asa ceva...Bravo ei si sper sa reuseasca ceva:X

| ???????36 a răspuns:

Impactul a fost puternic la baiatul de 15 ani, contratenor!

http://www.youtube.com/watch?v=YuQJj4UeTKY

| SpawNBoddY a răspuns:

Mie baietii cu brackdance au fost 5 si le-a zis doar 3 sa vina a doua zii robo, paco si inca 1 nu stiu pe celalalt

| Dey_9165 a răspuns:

Mi-a placut de toti cei pe care i-ati mentionat.Pe mine unul m-a impresionat baiatul din Bacau care are voce de contratenor.Si ceilalti au talent, talent care l-au dobandit prin munca.Dar daca e sa ne referim la ceea ce se cere prin aceasta emisiune, parerea mea e ca premiul cel mare ar trebui castigat de acel baiat.E un talent neslefuit care cu putina munca poate deveni mare.

| xElenaH a răspuns:

Pai ca tine si cel mai amuzant a fost baiatu ala de 15 ani care avea vocea de fata in fine scuze ceilalti care`l placeau sau barbatu` ala care o cantat Alejandro a lu` Lady Gaga =]]

| Ionii13 a răspuns:

Robooo the best love struck love struck love struck

| ALEXANDRA_5803 a răspuns:

Mie mi-ar fi placu pr mea daca o vadeam si pe scena, nu dar in culise sad

| coco_9516 a răspuns:

Buna dimineata, mie m-i-a placut cel mai mult acel baiat de 16 ani ce canta opera, voce ecstraordinara, cred ca el o sa cistige concursul.

| dordel_2176 a răspuns:

Nu am retinut pe cineva in mod special, dar pot spune ca n-am mai ras demult asa la un program TV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul ce a cantat ca o soprana si fata ce a facut gimnastica la bara.suuuper

| opierdevara a răspuns:

Cel mai mult mi-a placu t de baiatul acela de 15 ani care canta operahappy!

| Elly55 a răspuns:

Trupa aceea formata din 5 baieti din care 2 nu au facut nimic si de aceea juriul a ales ca cei 2 sa iasa din trupa si sa ramana doar cei trei dar cel mai tare a fost robooooooooooooooooooooooo.

| ćĥŏćŏŀąŧėġįŕlღ a răspuns:

Femeia aia merita frate sa castige! da si pustiu ala de 15 ani care avea o voce incredibila.cand a intrat pe scenacredeam ca vra sa rezolve o pr de geometrie.si mi-au placut si aia trei care se imbracase in femei!