| •βϋβϋ•&•ϯᶏᵷ• a întrebat:

voi ce bancuri klumea jtyty?laughing

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O babuta merge la vot, iar in cabina sta mai mult de 15 minute. Toata lumea o asteapta … iese baba si intreaba:
– Maica, "f…u-va-n gura" se scrie legat sau despartit ?!? rolling on the floor oh go on

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

•βϋβϋ•&•ϯᶏᵷ•, mersi! Ma bucur, ca ti-a placut babuta simpatica. big grin

| Nicoleta a răspuns:

! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata...

La un BAC se prezinta elevi cu diferite pregatiri. Intra primul foarte pregatit si iese radios: - Cum a fost? îl intreaba ceilalti. - E… ca între profesori… - Adica…? - Ei întrebau, eu raspundeam, ne completam… Intra al doilea si la iesire aceeasi întrebare: - Cum a fost? - Ca de la profesori la elev… ei întrebau, eu raspundeam, ma mai ajutau ei… Intra al treilea… si la iesire: - Cum a fost? - E… cum sa fie… ca între popi… - Cum asa? - Pai ei întrebau, eu îmi faceam cruce, eu raspundeam, îsi faceau ei cruce! laughing

Culmea electricitatii--Sa bagi vaca cu coarnele in priza si sa iasa laptele fiert

| Horyka a răspuns:

Ce pnm ai scris ultimu cuvant copilul messenger?straight face

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

2 tzantzari mergeau ca motocicleta. Cel din spate ii face semn celui din fata sa opreasca ca ia intrat o gazza in ochi laughing

| perla a răspuns:

Maria cu ion.hai fa marie treci la pat...maria ah ioane ce binei ma

| bulebule a răspuns:

3u jtyu 8n b4nk kl00me4h d4 noo tyl zyk

funny enough?