| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a întrebat:

Vreti sa va amuzati putin? Uitati-va la acest videoclip, pana la sfarsit, apoi spuneti-va parerea.http://www.youtube.com/watch?v=K7fsoZQb4eY&NR=1
Cel mai amuzant comentariu primeste FUNDA! Celelalte doar VOT!

Răspuns Câştigător
| andrei62 a răspuns:

O chinuie talentul pe asta laughing

11 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Eu nu m-am amuzat.

Răspuns utilizator avertizat
| Wilder a răspuns:

Asta trebuia dusă la Românii au Talente.laughing

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Nu ma chinui sa scriu ceva amuzant, asa ca:
laughingrolling on the floor
Dupa ce ca i se vedeau tatele a cazut si dulapu' pe ea!

| MeGustaaa a răspuns:

Asta pute frate pute rau de prostie cat de penibili sunt unii...

| SociallyDepressed a răspuns:

Pacat de dulap.

| iricool1996 a răspuns:

Biata de ea, atat de proasta...Si totusi,chiar trebuia sa puna pe net filmul, sa-i vada toti prostia.I se mai vedea si sanul, si nici nu dansa...

| bogdan14_5722 a răspuns:

Din ciclul "dulapul" imens cu "cheita" mica

| KiryuZero a răspuns:

rolling on the floor tare rau

| Asdffd a răspuns:

BUMTI BUMTI BUMTI.ii ie dor de patria-mama:]]
faza cu dulapu' o fost blană:]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nde,fata doar a vrut sa si arate talentul, cit de tare se poate prosti.dar faza cu dulapu, va spun sincer chiar mii jale...:d:d:dbig grin