| AinştainIsBack a întrebat:

Ma plimbam ieri cu copilul meu de 2 ani(statea in carut) si cand am ajuns acasa am observat ca nu mai este in carut. Ce sa fac?

15 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te la un film laughing. Vine el acasa laughing.

| KillMePlease a răspuns:

Da-i 5 lei

| FemeiaPisică a răspuns:

Te-ai gândit să suni la adăpostul pentru animale să întrebi acolo? Sau poți căuta la ''obiecte pierdute''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci asta e o problema majora. Trebuie sa suni la 955, ca sa-ti caute copilul si după la 344, adică la serviciul de găsit copii prin JPS. O sa-i implanteze un microcip in beat, si cu ajutorul Babyometrului, vei afla distanta locatiei copilului.

| SabinaQueen a răspuns:

Pe bune? :]]]]))

| TheCuteOne a răspuns:

Anunță poliția, că l-au furat teroriștii.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

rolling on the floor))))))) really?

| AinştainIsBack explică (pentru AlexandruIonut004):

Da. Rog seriozitate. L-am cautat dar nu cred ca s-a dus prea departe in jumatate de ora deoarece nu stie sa mearga.

| ComeAndFight a răspuns (pentru AlexandruIonut004):

Nu fi rautacios. Se mai intampla.

| ComeAndFight a răspuns (pentru AlexandruIonut004):

Anunta politia!

| Myfriend a răspuns:

Interesanta chestie... Nu am mai auzit de asa ceva. Sorry :/

| AnonSexy a răspuns:

Nu e nici o problema, si eu mi-am pierdut tv-ul ieri cand il plimbam in carut si azi dimineata m-am trezit cu el acasa.

| Maria4333 a răspuns:

Esti nebuna?! Ti-ai pierdut copilul si intrebi pe TPU ce sa faci? Anunta femeie politia! Si cum a fugit copilul de 2 ani de sub ochii tai?! Si intrebi asa, calm,,, Buna ziua! Mi-am, pierdut copilul." Asta e cumva o farsa?! Ori chiar ai nevoie de psihiatru...

| AinştainIsBack explică (pentru Maria4333):

Uita-te la categorie. Si sunt barbat.

| camikawaii69 a răspuns:

Copilul tău e la mine.