| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Buna ziua si bun venit la matinalele stiri T/A!
Legat de subiectul can-can de asera (eu certandu-ma cu Miss pentru Blamely), sa stiti ca nu era adevarat!
FLASH! Eu sunt impreuna cu Percy Jackson si Miss e asexuala, iar Best Friend a declarat ca Blame e al ei. Suiti a incercat sa se dea la el, desi fara succes.

Daca vedeti un cal verde sunati la 112.

Atentie, atentie! Miss vrea sa-l ucida pe Pendek a.k.a. Radu, caci i-a aratat printurile de la intrebari lui Blamely! Daca vedeti ca incearca sa-l omoare, ajutati-o s-o faca!

In fine, Comunitatea T/A ofera lectii de engleza (recomandate pentru NixyTroy fiindca nu exista "I'm feel like a queen") si ore suplimentare de istorie si legislatie T/A. Cine e interesat sa lase o cerere in comentarii.

Va multumim pentru atentie si ne revedem la stirile dupa-amiezii, cu noi subiecte!

Intrebare: Cine e, dupa voi, bunicul T/A?

1 răspuns:
| LordBolton a răspuns:

Ashadow.