| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a întrebat:

Bunaaaa TPU! acesta este primul meu comic :http://i.imgur.com/Nxwq0.png

Ce parere aveti?

FUNAAA!

22 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Seamana cu un sobolan calcat de masina!

| Bya132 a răspuns:

Cu putin noroc, vei reusi sa ne impresionezi.

Răspuns utilizator avertizat
| DrugFree a răspuns:

E foarte frumos! Poti sa te lasi.

| DrugFree a răspuns:

Ai dreptate, asta da mazgalitura! Chiar si eu, care nu prea stiu sa fac, nu as publica asa o mazgalitura.
P.S. nu o lua ca pe o cearta!

| uǝʞɔıp a răspuns:

Ma aptin...

| uǝʞɔıp a răspuns:

Ce e aia funaaaa?

| pwp a răspuns:

rolling on the floor)
nu e rau pentru inceput happy

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Iti prevad un viitor bun cu aceste desene

| Prajitură a răspuns:

Buna MachiuPiciu,da, intr-adevar, eşti un talent înnascut!
Nimeni de pe site-ul aceste nu e mai bun decat tine la comicuri!
Think positive.
Ps. T/A.

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Asta nu e un comic ci niste mazgalituri aruncate la intamplare in paint facut de un copil care vrea sa il imite pe cretaker lume etc

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista explică:

@SatanicLollipop sincer? da laughing am vrut sa vad care e lingusitorul sa zica e e misto mazgalitura pentru funda

| RiRihXd a răspuns:

Faci misto de noi?

| RiRihXd a răspuns:

Ca anytha?rolling on the floor

| costin95 a răspuns:

Chiar nu ai ce face? FUNDAlaughing) glumeam la faza cu funda

| qasdfghjklp a răspuns:

Bine facem. tu?:d

este cat de cat reusitwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Iuuuliiia a răspuns:

Bune.bine facembatting eyelashes.tu ce mai faci?batting eyelashes
Si pentru primul tau comic e destul de reusitsmugsmug

| silviucristi a răspuns:

Nu de loc

| silviucristi a răspuns:

Ai talentul unui bebe de 3 zile.Nu vreau sa sune rau si nu-ti port pica dar desenul e oribil.

| mjforeverr a răspuns:

Pai parca ar fi desenat un bebe de 1 zi! Desi el nu vede! Chiar si un sobolan ar fi desenat mai bine! Lasate de acest hobiu oribil! Ma faci sa vars!
Fara supy! Fundita?