| Elena1234456 a întrebat:

Ca tot dam testarea nationala :)) http://funnyblog.ro/subiect-examen-bacalaureat-varianta- emo/#more-5766. Va place? :)

Răspuns Câştigător
| Filly_6570 a răspuns:

De ce ne grabim sa ii criticam mai intai ar trebui sa ii intelegem.
daca ne apucam sa sa ii izolam si sa aruncam cu pietre in toti cei care sunt diferiti fata de noi atunci ar trebui sa ne transformam lumea intr-o biblioteca. Pe primul raft sa punem manelistii, apoi pitiponcele si cocalarii, urmati pe urmatorul raft de sportivii inculti, si tot asa pana ajungem si la emo si pe ultimul raft de sus va fi categoria oamenilor normali, si sa vedem daca e vreunul care se crede normal fara ca un altul sa il considere diferit fata de normalitatea sa. Va spun ca in ochii celor carora le spunem emo noi toti suntem emo.

3 răspunsuri:
| Kate21 a răspuns:

Am ras
e chiar tare desi nu prea ilustreaza imaginea curentului,, emo"
doar o parodie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti doar o pitipoanca.cum ai indraznit sa ataci curentul emo. daca esti mai proasta si nu ii intelegi.nu te mai si pune pe sitturi

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Asta ar trebui sa le dea la t. n la astia emo