| Elena1234456 a întrebat:

Care ar fi ultimele voastre cuvinte? :) http://funnyblog.ro/ultimele-cuvinte-ale/#more-9291

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ne vedem peste 3 zile ...sau v-am zic ca daca mai pica netu o sa mor?

| Razvan a răspuns:

Nu mai exista Otv?surpriseNici Taraf? Euforia a dat faliment? Se da de baut la Masa Taceriihee hee

| cretzufinish a răspuns:

"De ma voi scula pre multi am sa popesc si eu..." laughing

| Bacemi a răspuns:

Lumea nu a fost pregatita pentru asa un om si eu nu am fost pregatit pentru asa o lume. ( Scuza-ma dar nu pot sa glumesc pe tema asta, pot doar vorbi serios )

| Minty a răspuns:

Ce-o sa-i sperii eu pe aia care trec prin cimitirlaughing))

| Reew a răspuns:

Mai este putin si este ziua mea tongue big grin laughing, dar ultimele tale cuvinte?

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu teze din noulaughing

| Laurici :x a răspuns:

"baaa:Ode ce s-a stins lumina? eclipsa de soare?" laughing

| Steffyy a răspuns:

N-ai tupeu sa ma trezesti laughing

| BucatăDeTort a răspuns:

'I'll be back asap' sau 'dnd ca vin dupa voi' (depinde de situatie big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Miroase a cauciuc ars sau mi se pare?"
"13 zile nedormite continuu! Un nou record"
"Nu prea… ajung… nici cu scara"
"Am bani! Spune, oricât!"
"Vă rog să puneţi Lynyrd Skynyrd – Free Bird la înmormântare şi să nu plângeţi din politeţe"
"Huh?" *întoarce capul…*
"Nu ştiam că mai există canibali."
"Fiţi atenţi să vă arăt un truc!"
"Găsiţi repede un leac!"
"Ne vedem dincolo… sau îţi fac eu un semn dacă mă reîncarnez."
"Hal de viaţă."
"Vezi că am păstrat 50 000 RON în…"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Eu nici macar nu il cunosc pe iubitul tau." rolling on the floor