| Blackwoman27 a răspuns:

DOamne cat am putut sa rad rolling on the floor) un os pentru toti 3 mictutii!
Aplauzeebig hug rolling on the floor
Cei mai tari, ar trebui sa vizitez mai des T/A cu toate ca majotritatea pun niste intrebari de ***

8 răspunsuri:
| Downfall a răspuns:

Super. Oare cât îmi iau pe oră? Mi-ar trăbui şi mie nişte lecţii de dans -_-

| NoNameJunior explică (pentru Downfall):

Pentru a dansa la fel ca virgula catelul cel alb, iti trebuie anilaughing

| Downfall a răspuns (pentru NoNameJunior):

Da, îmi mai trebuie vreo 20 de ani cel puţin ca să ajung o aşa dansatoare pricepută.

| NoNameJunior explică (pentru Downfall):

Chiar si eu care ma misc super(nu ma laud)nu pot sa ma misc ca acel caine.SUNT INVIDIOASAlaughing

| Blackwoman27 a răspuns:

Da ce are la lubuta? ori e incaltat?-rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâncaiar mama de cuţi-buţiii mumoooşiiii vai da scumpi sunt şii ce talent au :X ce dlăăguţiii.