| anonim_4396 a întrebat:

Cand ai o bomboana cu menta in mana dreapta si una cu mere in mana stanga si te duci la un prieten si il intrebi "stanga sau dreapta?" si el zice "mijloc!". La ce ne gandim noi... oh go on

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Păi, el vrea ambele mâini ca să simtă ambele arome.

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu stiu despre voi dar eu ma gandesc pe unde s-o fi dus Igneel whistling

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Ce maa? De unde stii tu de dragonu meu? o.o Cine esti?! (Ma prefac ca sunt Natsu [poate chiar is smug] pentru ca am avatar cu el big grin)

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai uitat? Sunt Zeref si vreau sa iti inegresc fularul one more time devil

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Noooooo! sad Il am de la Igneel, si nu o pot pune pe Wendy sa mi-l inalbeasca iar, acum a adormit si nu se mai trezeste (cica.). Dar is curios ce ii face aia cu parul roz... A spus "Esti primul ucigas care este asa de dragut!" (sau ceva de genu) si ii umbla cu degetu prin gura =).

**Don't judge me! I'm a perverted man.**

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Eeee stai sa intre in dragon force smug ups...ti-am dat spoiler sad

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Nu conteste tongue Nu-s asa sensibil sa ma afecteze. laughing Oricum nu mai puteam sa astept pana maine... Thx, dar nu mai spune mai mult ca altfel... Pumnul de fier al dragonului de foc! JBOOONG! **ai zburat catre cer**

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta a durut dar pregateste-te.Guren Bakuenjin! pff esti mort muhahaha,

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Hahahah eu mort? Fairy tail nu renunta! HAAAAAAAAAAAA! MISCAREA SPECIALA A DRAGONULUI FULGER DE FOOOOC! Pufff Te-am distrus hahaahhahaha

(Stim ca e imposibil, dar ma rog xD, imi plac finalurile fericite... in care eu castig xD)

| LordBolton a răspuns:

Bomboana (Basarabia) e Romania.

ne gandim la : AUTOMOBILE.

| Seducatorul a răspuns:

Ca prietenul ala e probabil gaylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca vrea mere mentolate, ce ti-e asa de greu sa intelegi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acum depinde si in ce pozitie tineai mainilewinking whistling

| m1dn1gh7 a răspuns:

Că are diabet omu'.
Sănătate!

| SabinaQueen a răspuns:

Ca vrea cu capsuni sau cu altceva, dar nu cu mere si cu mentapentru ca cele cu menta sut gretoase si cele cu mere put.

| Ciufulitul a răspuns:

Hai ca de acum le vrea pe toate laughing