| DrunkShepp a întrebat:

Cand eram mica vroiam sa fiu un pahar pepsi dar acum lucrurile se schimba deja fac o facultate de a fi pahar CocaCola! voi ce vroiati sa fiti?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vroiam sa ajung stomatolog.
insa acum mi-am dat seama ca mai bine imi iau meseria de a raporta intrebarile stupide de pe TPU.
*nu asta, celelantewinking *

| bombănucleară a răspuns:

Sa fiu un perete si oamenii sa faca grafitti pe mine.

| MiHaI a răspuns:

E greu acolo mai bine vino la pepsi

Răspuns utilizator avertizat
| DrunkShepp explică:

*ScurtCircuit ce fel de robot casnic sau dala de lupta cu maicata?
*MyHay mereu am iubit Coke mai mult decat pe mine si sunt mega egoista
si acum vreau sa fiu ca Scooby-Doo o javra care mananca toata ziua si toti se uita la mine si fac bani de pe urma lor dar tot cu Coke raman.

scuze fanilor scooby-Doo

| DrunkShepp explică:

Ce ai tu cu avatarul meu? asa si daca mononeuronul meu a adormit cand am pus intrebarea asta ce e?

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Voiam sa fiu orice persoana care nu-ti citeste intrebarea sau vede avatarul tau;;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand eram mic voiam sa ajung robot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fel de Terminator.