| dragon88denis a întrebat:

Cand viata iti da lamai...
Cere si o tequila.
Fa o limonada.
Vinde-le.
Stoarcele si deseneaza o harta secreta a comori cu cerneala invizibila.
Deseneza fete pe ele, infasoarale in patura si ai bebelusi lamaie.
Spune ca sunt portocale galbene si vindele la pret dublu.
Dati-mi mai multe, alegeti-va varianta preferata si poate primit funda. Avand in vedere ca sunt Dr Gregory House raspunsul vostru va fi analizat.

18 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Daca viata iti da lamai, sa nu faci limonada. Limonada contine foarte mult zahar care reduce rata de absortie a apei si in concluzie, poti avea probleme medicale.

| Foxyyyy a răspuns (pentru NOBODY):

Sau poti bea limonada fara zahar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOBODY):

Lasa ca nu pune zahar, eu am diabet si am sa-i servesc un lichid miraculos numit dublu PI la care daca pui putina zeama de lamaie rezulta o citronada nomero one

| dragon88denis explică (pentru NOBODY):

Mai bine faceti limonada ca sa mai veniti pe la mine la spital.

| Furculingură a răspuns:

" Când viaţa îţi dă lămâi, bucură-te, e 2, 5 lei kilogramul. "

| MaliciousDeath a răspuns:

"Cand viata iti da lamai, fii recunoscator ca sunt doar lamai.Viata ti-ar fi putut impusca ambii parintii pe o strada mizerabila cand aveai 8 ani."
http://i.imgur.com/Ty9jy7E.jpg

| ??c??? a răspuns:

Când viața îmi dă lămâi le dau la schimb pe drogurile alea care îți vindecă piciorul doctore.Am uitat cum se numesc.

| Grimmjow69 a răspuns:

Cand viata iti da lamai iau o apa plata!

| Neverwas a răspuns:

Cand viata iti da lamai... fa suc de mere.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Cand viata iti da lamai, cere-i si un pahar cu apa. De ce? D-asta
http://adrianastanculescu.files.wordpress.com/2013/04/apa-cu-lamaie.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand viata iti da lamai
Te freci pe calcai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca esti statuia lui Dr House, asa ca ti-am compus ceva
Foaie verde de lamaie
Ce-a mai frumoasa statuie
Dr House se numeste
Ca soarele straluceste
Deci foaie verde de lamaie
Si-am gasit un pumn de cuie
Ce sa-i facem la statuie
Sa-i mai dam un pic da m...

| Foxyyyy a răspuns:

Cand viata iti da lamai, stoarce-le in ochii oamenilor!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Exporta-le.

| Adda66 a răspuns:

Cand viata iti da lamai...mai bine le arunci, sunt prea acre!

| Papita1485 a răspuns:

Cand viața iti da lămâi....suparate ca nu ți-a dat tequila

| AlvinMAKER96 a răspuns:

Daca viata iti da lamai, fi bucuros ca poate fi singurul lucru de la viata care nu minte.