| alexutza222 a întrebat:

(funda)Care este cea mai amuzanta intamplare a voastra de oricand?happy

Răspuns Câştigător
| Akarisu a răspuns:

Pai cand eram mai mica, la cumparaturi cu familia, eram innebunita dupa coca cola.si cand am ajuns la casa, la casa de langa noi era un om cu fiul lui cu un cos de mana si avea o sticla de coca cola in cos.eu ca nebuna, m-am dus si am luat-o si am fugit mai incolo.fiul omului aluia alerga dupa mine ca sa ii dau sticla inapoi.si toata lumea care ne vedea incepuse sa rada.si eu m-am oprit si am inceput sa rad.copilul ala mi-a smuls sticla din mana si eu i-am "tras" o palma peste fata si dupa m-a luat mama de mana si am platit.rolling on the floor
mereu cand ma gandesc la asta incep sa radrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@ malvina, nu stii cumva cum se numeau fetele alea?

| Malvina24 a răspuns:

Eram cu varamea ne duceam la tren si am trecut pe langa un rau si ii aratam lui varamea ca erau niste flori frumoase galbene pe partea cealalta a raului,cativa metrii ami departe de acele flori erau 2 fete pe ''plaja'' care se sarutau cu foc.Am ramas in loc cu varamea si ne holbam.La un moment dat cele 2 si-au dat seama ca ne uitam la ele si s-au ridicat de jos si s-au aruncat in rau ramand cateva seunde la fundul apei apoi au iesit stand cu spatele la noi-probabil le-a fost rusine,noi radeam ...

| Malvina24 a răspuns:

@apache Nu stiu, nu le cunosteam!happy

| Deea_7266 a răspuns:

Eram la ora de matemetica si profa mi-a zis:Andreea imi dai te rog cartea ta ca eu mi-am uitato acasa eu eram super fericita in ziua aia ca in nsfarsit baiatu pe care il, plac ma intrtebat daca vreau sa stau in banca cu el si i-am zis ca da deci cum ziceam profa mi-a cerut carta dar in seara de cu o zi inainte fratele meu sa razbunat pe mine ca l-am bagat cu capu in toaleta si mi-a pus un sutien in ghiozdan iar eu in loc sa scot cartea am scos sutienurolling on the floorce neam mai luat la bataie eu si fratele meu cand am ajuns acasarolling on the floorhee hee

| ankiiiiiiiiii a răspuns:

Pai cand eram mica m-am mutat la alta gradinita si acolo era un copil mai rau si nu lasa pe numeni sa se joace cu niste jucarii si eu eram mai rusinoasa si l-am intrebat daca pot sa ma joc si eu cu jucariile si am inceput sa plang si ala radea de mine si apoi m-am infuriat si el era langa un perete statea pe covor si s-a intors cu spatele la mine si apoi l-am luat de cap si l-am dat zdravan de perete de cateva ori laughing de fiecare data cand imi amintesc imi vine sa radlaughingrolling on the floor

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Sunt multe. O data cand eram la ore profa de biologie a spus in loc de osul scapular a spus osul pular asa ca toata clasa a inceput sa rada e partea a doua e ca ne-am ales cu un mic test si se subantelege(note nu excelente)laughing.
Poate ca nu ti se pare amuzant cand citesti dar daca erai acolo, doamne. Dupa ce nea` corectat testele a ras ea de noi rolling on the floor.

| icecream a răspuns:

Poi. acum cateva zile mergeam cu o prietena la magazin si trecem pe langa o terasa, atunci mie mi sa dezlegat siretu si m-am oprit sa mi-l leg.Prietena aceea a mers incontinuare si eu am inceput sa alerg pentru. ca am ramas in urma si numa aud pe cineva de la acea tresa :" Pitzi nu fugi ca obosesti!"laughing
Dupa vreo o ora am mai trecut pe acolo si iar am inceput sa alerg si iar aud pe cineva:"Pitzi nu fugi ca te impiedici"laughing
toata ziua am ras cu prieteni de faza astalaughing