| CiocolataCuOreo a întrebat:

Care a fost ceea mai amuzanta faza petrecuta cu prietenii vostri?
Si care e ceea mai amuzanta cazatura de-a voastra sau de ale prietenilor tai? laughing))))

Răspuns Câştigător
| Tiby04 a răspuns:

Sunt multe faze laughing) spun una scurta: Intr-o seara eram la munte la cabana cu 2 prieteni, si cu unul dintre ei am organizat un proiect ca sa il numesc asa laughing) pentru a-l speria pe celelalt, am luat un balon cu heliu pe care am pus un cearceaf alb si si pe spatele acestuia un hands-free pe care erau sunete infricosatoare puse de noi, am pus acel balon intr-un copac din curte si in fine..cand a iesit acel prieten afara s-a speriat de moarte, a fugit pe munte in sus laughing))))))

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca iti zic faze amuzante petrecute cu dusmanii?

| CiocolataCuOreo explică:

rolling on the floor))))))))

| CiocolataCuOreo explică:

Nu-i bai