| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai amuzanta faza din viata voastra? Cea mai funny ia

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Nu imi pot aminti toate fazele amuzante in clipa asta, si sa fac un clasament, dar tin minte una extraordinaralaughing.
Era vacanta de iarna (anul asta), varul meu venise sa doarma la mine vreo 5 zile.
Intro noapte am stat cu laptopul in pat, era cam 3-4 noaptea, ne uitam la filme.
Dintr-o data vine bunica mea sa ne verifice daca dormim; in 2 secunde luam laptopul, si il punem sub perina, cablurile incercam sa le mascam, si internetul la fel.
Cand intra bunica ne prefacem ca dormim mai bine. Eu nu ma pot abtine si scap un hohot, care il transform repede in tuse.
Varul meu face la fel;, si se intoarce in cealalta parte.
A stat bunica si s-a uitat un pic, dar fiind atat de tarziu nu a observat nimic, dupa aceea iese din camera cu cateva dubii, iar noi incepem sa radem cu atata pofta ca ne tavaleam pe jos, si incepem sa scoatem laptopul de sub plapuma, si ne continuam filmul.

Mi-am mai amintit o faza in timp ce scriam:

S-a petrecut in urma cu 3 ani, la scoala, eram in clasa a4-a, pauza mare.
Un coleg fugea dupa o colega, aceasta trece pe langa catedra ( catedra era incarcata cu o gramada de carti, caiete, dictionare, atlase, etc.), colegul meu fugind dupa ea se sprijina pe catedra si aceasta se rastoarna cu toate caietele si toate prostiile de pe ea, si suportul pentru flori, care erau proaspat udate peste catedra si lucrurile de pe ea.
S-a auzit un zgomot, in 30 de secunde era toata clasa la usa si parca priveam apocalipsa.
Era un haos total, un munte de carti si caiete pline de apa si pamant, si florile toate cu capul in jos peste ele.
In cateva clipe am inceput toti sa radem de nu mai puteam; cand vine doamna invatatoare si vede dezastrul, la inceput era enervata, dar apoi a inceput si ea sa chicoteasca, incercand sa ne faca sa nu vedem ca si ea rade.

51 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Mi-am spart capul si am umplut scarile blocului cu picaturi de sange. Pe fiecare treapta, zacea putin sange. Yey.Si apoi mi-am spart si dintii si i-am scuipat de nervoasa ce eram. Yey. Si apoi i-am rup parul si alunita, apoi i-am facut niste vanataii unui coleg. Yey.

| AikkoxD a răspuns:

Când ai pus tu întrebarea asta.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru AikkoxD):

Azi, 27 05 2012. De ce?

| AikkoxD a răspuns (pentru Deyutza1039):

Ţi se pare că am pus o întrebare? Mie nu. Era doar o afirmaţie.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru AikkoxD):

Desteptul unde era...

| AikkoxD a răspuns (pentru Deyutza1039):

Greu e să ai 11 ani.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru AikkoxD):

Dar tu cati ani ai domnule arici?

| AikkoxD a răspuns (pentru Deyutza1039):

Nu prea mulţi, dar destui.Mai adună 7 ani, dacă ştii.
PS: am în avatar o pisică, nu un arici. http://www.poze-haioase.net/wp-content/uploads/2008/11/arici_2.jpg

| Deyutza1039 a răspuns (pentru AikkoxD):

18 ani ai, da mie tot arici mi se pare happy

| AikkoxD a răspuns (pentru Deyutza1039):

Doar ţie.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru AikkoxD):

E pe minimax niste desene animate cu acel personaj si este arici. Apropo cum ai pus virgulita la tz?

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza1039):

1)*"Sunt" pe minimax "niste"
2)Cum scrii si in caiet la romana. (daca scrii)

| Magnifico a răspuns (pentru AikkoxD):

Fara bataie nu rezolvati nimic!

| Deyutza1039 a răspuns (pentru anonim_4396):

1) m-am grabit
2) ma refeream la tastatura

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza1039):

1)Nu te cred.
2)Poti si la monitor, ca tot aia e.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru anonim_4396):

1) eu ma refeream "niste desene" adica un desen animat
2)n-am chef de cearta

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza1039):

"E" Un desen animat, nu e "niste desene animate"
Cine a spus ca ne certam?

| Deyutza1039 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vad ca asta vrei.

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza1039):

Vezi rau.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din curiozitate, cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza1039):

Bolişe znati, menişe spati. Aşa că...

| Deyutza1039 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceeee?

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza1039):

Da, ştiu, şi ea e vitamină.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tot asa de desteapta te crezi si pe mine ma crezi asa proasta, de ce te pui la mintea mea?

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza1039):

Ai găsit-o pe mămica aşa de greu ca să întorci şi tu fila în favoarea ta?
1)Nu îţi ştiu vârsta şi nici tu pe a mea, deci FAIL.
2)Nu mai pune toate persoanele dupa sexul tău.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru anonim_4396):

1) Nu ma mai intereseaza varsta ta. Apropo: " Nu iti stiu VARSTA..."
2) Ti-am scris si mai devreme daca te crezi destept si pe mine proasta de ce te pui la mintea mea? Si cred ca iti cam stiu varsta daca te pui cu mine la cearta.

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza1039):

Atunci de ce te-ai legat la început de vârstă?
Nu te-am considerat, dacă tu vrei asta, nu am nimic împotrivă.

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru Deyutza1039):

Ce faceţi mă chat aici?

| Deyutza1039 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca n-am chef de cearta.

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza1039):

*O ia de mânuţă şi pleacă*

| Deyutza1039 a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Pai da.

| AikkoxD a răspuns (pentru Magnifico):

Eu nu mă bat, doar conversez.

| Magnifico a răspuns (pentru AikkoxD):

Nu rezolvi nimic asa respecta regula de aur: Fara bataie nu se face nimic!

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns (pentru Deyutza1039):

. -_- Domnule arici?
Cati ani ai? 10 -11 cred

| Kristinake a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma lasa, mama dracului de inteligent, vorbesti de greselile ei, singur/a nu poti scrii corect in limba rusa.

| anonim_4396 explică (pentru Kristinake):

Corecteaza-ma tu, puisor.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Faceam misto de el!

| Kristinake a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca ai nevoie de asta? Daca da, atunci exista google, bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Kristinake):

Invata sa te exprimi corect si la subiect.
Eu doar te-am rugat sa ma corectezi daca crezi ca ceea ce am scris nu e corect.
Ma rog, ma lipsesc de asa persoane ca voi.
Bafta.

| LittleSue a răspuns:

Acum 10 minute cand mama a crezut ca banneru' cu durex din stanga e de fapt un film...educational cu domni si doamne.

| Pufi1999 a răspuns:

Intr-o zi, pe TPU, am vazut intrebarea ta si am citit toate raspunsurile. Am ramas masca decta de prsota si plina de tine poti fii. happy

| Deyutza1039 a răspuns (pentru Pufi1999):

Ha ha ha

| Pufi1999 a răspuns (pentru Deyutza1039):

Ma bucur ca te amuz happy tongue

| คlєxヅ a răspuns:

Ma jucam un joc si era cu un catel, care trebuia sa faca obstacole. Am trecut obstacolele si a sarit pe fata unei femei laughing)))))))))))) a fost funny rau daca ai fi vazut cum facea femeia aia.

| beki13 a răspuns:

Mi-am luat sandale noi si am iesit la un suc, am vazut o groapa in drumul meu si nu imi trecea prin cap ca e plina cu noroi si am trecut prin ea, cand am iesit am constatat ca am ramas desculta, mi-au ramas sandalele in groapa cu noroilaughing)))

| Deyutza1039 a răspuns (pentru beki13):

Ha ha ha, chiar e o faza tare si ce ai facut apoi?

| beki13 a răspuns (pentru Deyutza1039):

Era groapa cat de cat adanca, m-am intors si am cautat cele doua comori in noroi, am bagat mainile ca nu se prea vedeau la suprafata, pe pipaite intr-un final le-am gasit.Murdara si pe picioare si pe maini, m-am intors acasa, ce era sa fac si asa m-am facut de cacao fata de cel cu care am iesit la suc.A doua zi cand ne-am intalnit, am ras si ne-am amuzat.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru beki13):

Ce faza tare!

| Pauliici a răspuns:

Aveam vreo 5 ani, eram pe la gradinita ...si am fost la picnic cu mama,tata si inca o familie. Familia aceea avea un baiat de care mie imi placea laughing,era cu mine in clasa,de varsta mea tongue. Toate bune si frumoase, prin jur numai campie, si ici-colo cate un ciot in care te puteai lovi. Eu cu acel baiat ne jucam cu mingea, si fratele lui mai mare, avea vreo 9 ani, a venit si a dat un shoot in minge, de am cazut pe spate, cu fundul fix intr-o cioata rolling on the floor)).Am plans vreo 2 ore, dupa mi-a trecut happy.

| alinathebest a răspuns:

Eram toti in clasa la ora de dirigentie, si dirigu se uita in catalo la noi si era nervos ca aveam note mici iar la un momendata dirigu n-ea zis ca cel putin la muzica avem note mari, la care un coleg in zice ca trebuie a ne ducem la Vocea Romaniei si dirigu ne-a spus sa va duceti la dracu sa va i-a laughing

| vreausavaajut a răspuns:

Vas spune si voua ce am patit acum doua veri da pieriti de ras laughing