| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre prietenii vostri si iubitul/a voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aleg pe care nu m-a dezamăgit, care nu m-a făcut de râs şi care nu m-a trădat. Dacă toţi au făcut cele menţionate renunţ la tot.

7 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Prietenii.

| AndyLavy a răspuns:

Iubitul cu siguranta

| DedeeAndreea a răspuns:

Prietenii.Ei sunt mereu langa tine si te ajuta mereu(cei adevarati).

| Lora1 a răspuns:

Pai eu as alege prietenii ei tia.u stat mereu aproape cand ai avut nevoie de ei le spui totul si se mai supune ca CINE GASESTE UN PRIETEN GASESTE O COMOARA! eu daca as fi in locul tau as alege prieteni!

| EUReKa a răspuns:

Aici depinde de "iubita" sau despre ce "prieteni" e vorba, acum depinde de tine, eu personal as incerca sa gasesc un echilibru, desi cred ca mii s`ar parea deplasat ca iubita sa ma puna sa aleg intre ea si prieteni, si intr-un caz ca acesta, cred ca prietenii a`r fii alegerea potrivita

| Karolina071919 a răspuns:

Nu trebuie sa alegi, ci sa stii cum sa ii impaci pe toti.nu trebuie sa stai non stop nici cu iubitul/a si sa iti ignori prietenii, nici invers, asa iti poti pastra si prietenii si iubitul/a

| DaNiEl1914 a răspuns:

Sincer sa fiu, daca am incredere deplina in iubita si as fi nevoit sa aleg, as alege-o pe ea.