| Enigmă a întrebat:

Care a fost cel mai nepotrivit cadou pe care l-ati primit?
http://i.imgur.com/7QIWQ.jpg

14 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Am primit de la bunica un colier pe care scria i'm lesby

p.s.sunt baiat

| JustMeBăi a răspuns:

Un caine care imi mozoleste chilotii mei murdari.

| Pisicuța a răspuns:

Implineam 12 ani si numai stiu cine mi-a adus 2 papusi Barbie frustrated.wtf?!

| Gentiana a răspuns:

Acum cativa ani, de la niste colege am primit niste chiloti tanga.Ma amuzat multlaughing

| Tweetymrrr a răspuns:

Acum doi ani am primit o bluza pe care o mai aveamthinking
Sau cineva mi-a "daruit" o carte rolling eyes. mareeesad
rolling on the floor)

| elasexygagica a răspuns:

O carte crying

| Narcis2007 a răspuns:

Am primit chiar de la mama un tricou pe care scria "Satisfaction guaranteed" + arata degetu din mijloc, mama nu stie engleza si credea ca semnu ala e o cescuta(chiar semana cu o cana de cafea dar tot...era)

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Un bulgare in fata

| ĄŇÐİ a răspuns:

Eu am primit de la un coleg de clasa o esarfa pe care o mai aveam.Inainte sa o primesc pe a 2 pe 1 o purtam in fiecare zi.Culmea a fost ca la sfarsitul orelor eram cu 1 esarfa si el ma intreaba daca e esarfa de la el laughing

| VladestepeTPU a răspuns:

O ciocolată expirată.Nişte creioane colorate fără vârf.O ciocolată începută.Două cărţi la fel. Exact acelaşi volum. Odată am primit de la cineva 50 de bani că nu avea mai mulţi bani la el.Altă dată am primit o brăţară pe care scria 'I'm GAY' dar nu am purtat'o.PENIBIL.

| Kqzu97 a răspuns:

Pai cand am implinit 6 ani o masinuta de la bunicax_Xrolling on the floor

| ღdiaღ a răspuns:

Potrivi sau nepotrivit,cadoul e tot cadou,intentia conteaza,cadourile mele sunt speciale, deoarece au venit de la cei dragi, iar ei au pus suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori. Persoana respectiva stia ca nu-mi plac...

| Pitic08 a răspuns:

O pereche de papuci din guma, murdari pe talpa+cu 2 numere mai micilaughing...par in papucul drept o ciocolata Arista si in cel stang un maieu cu o pereche de sosetelaughing