| DeeAnna. a întrebat:

Care a fost cel mai nepotrivit cadou pe care l`ati primit vreodata? happy

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

O trusa de ras (cu toate cele) - eu port barba de 27 de ani.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-a facut cineva cadou un prezervativ. Macar daca imi dadea si materie prima laughing

lolita
| lolita a răspuns:

O cutie micuta din lemn goala, nici macar nu era scluptata sau asa ceva. ced ca pe drum s-a razgandit la cadou.

| Abcfunny a răspuns:

Pai imi amintesc ca la 13 ani am primit de la un vecin o papusa laughing... avand in vede ca eu nu ma mai jucasem cu ele de la 11 anilaughing

| Mefisto23 a răspuns:

In general nu ma simt confortabil cand primesc haine. Nu pentru ca as fi cine stie ce pretentios, dar niciodata nu imi place ce primesc si cel putin o data sunt obligat sa port acele haine.

| DeeAnna. explică:

@ana003, eu am primit un pluovar pe gat. Iar eu nu port asa ceva, nu am purtat niciodata.Si nici nu cred ca voi purta.big grin

| obarbiebruneta a răspuns:

O carte... Acum serios... cine ar vrea sa primeasca cadou o carte?[Colt alb]

| Fuxy a răspuns:

Poi erau niste persoane care in fiecare an la ziua mea imi aduceau jucarii cu care se jucau ele cand erau mici. Nu prea aveam ce face cu ele... erau stricte unele. Asta e... important e ca au fost acolo.

| ana0metalhead a răspuns:

Buna deedee! cf/cred ca ma cunosti...si referitor la intrebare ta am primit un morcov... vroia sa-si bata joc si nu stia cumlaughinglaughinglaughingsad

| ana0metalhead a răspuns:

U ceai primit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prezența persoanei este un cadou total nepotrivit atunci când nu se mai dorește în preajmă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ciocolata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O clepsidra ciudata de 2 lei laughing