| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai retardat status pe care l-ati vazut pe mess? laughing Gen d-astea : sunt pe ciclu, dnd dansez.

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Az' bem. (ah, nu-mi vin acum în minte mai multe)

| blueangel99 a răspuns:

DND Invat pisica sa latre

| blueangel99 a răspuns:

Sau mai era :
Hoit*radioactiv*rahat*parabolic

si
Intr-o zi mi-ai daruit un cur de mar. Eram doi copii si aveam un cur de mar rolling on the floor

| NothingToEat a răspuns:

Aaa.
" brb, ma pis/cac"
"mi-ai luat inima cu tine in sicriu"
Si multe alte penibilitati.
Pa-pa happy

| GroparuVesel a răspuns:

Va pwwp vetelor sau Sunt un cosinus.
Groapa buna!

| TroubleWoman a răspuns (pentru GroparuVesel):

Wa diliule...laughing

| GroparuVesel a răspuns (pentru TroubleWoman):

Mai era si una care mi-a dat add din greseala cu un status gen "Sunt o pitipoanca de clasa a5-a!"

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Eu am scris la status ca sunt un cartof mare (Nu intreba).

| єχcєєℓ a răspuns:

"dNd inchiriez capre!/Ps:haiii lizuco!"

| Ashadow a răspuns:

"misca,misca din buric";"te omor cu puncte cu tot" si "placinta!"

| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Woah, tocmai cotrobăiam prin întrebările de pe categoria asta, alea mai vechi, bineînţeles, şi dau de o întrebare pe care sunt sigură că eu am pus-o, adică astasmug Dar faza este că numai de tine dădeam prin vremurile alea de februarie 2013 :3

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum ca mentionezi, era cam umbra pe atunci.

| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Poate eu eram umbră...

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

UUUUite daca pun soricelul pe numele tau apare un dreptunghiulet portocaliu enervant :0

| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Păi Alexandra a făcut inovaţii pe site-ul ăsta... Ia să vezi că-s pe locul 3 în topul săptămânii: www.tpu.ro/useri/topul-saptamanii/ Şi pe locul 13 în topul lunii: www.tpu.ro/useri/topul-lunii/
Wow, am 8 funde pe categoria asta...

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu 113, sunt o rusine, O RUSINE!

| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Hai d-ăte-n religya ta că eşti rank 97 în clasament general, ce mai vrei mai mult de atât? Popularitatea sfinţiei tale nu se compară cu a meablushing
mwahkiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

'Dnd ma duc pana la veceu'. Culmea e ca era scris de o fata big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unul si-a scris:"Sa mor eu daca nu traiesc"si una si-a scris "Mi-am pierdut cartoful cine mi-l gaseste"?

| mola a răspuns:

Un mesaj cu pizza chineza.

| Almássy a răspuns:

''sa moara dusmanii mei '' sau ''traitar familia'' sau jucam adevar si provocare si una a scris la status ''sunt leesbiana'' happy

| XxTerrorxX2 a răspuns:

In viata trebuie sa s*gi mult ca sa treci de obstacole (unu a scris-o)

| SootheMySoul a răspuns:

Un coleg era prin zona, prietena mea era pe luna, una pe marte, unu in lume, profa de mate in sicriu etc...

| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Pe primul loc s-ar afla „Caut prietenă! Vă rog, sunt disperaat!"
Pe locul doi „ Mi-a șoptit o păsărică că dacă auzi păsărele ești nebun. O credeți? Că eu nu."
Iar pe locul trei „Dacă primesc 5 buzz-uri, voi pune la avatar o poză cu mine goală".

Și multe altele dar sunt prea stupide. x_X

Pa, pa. wave

| Chronicles a răspuns:

"Viol, viol, nu săriţi, că-mi place!"

| Ponce a răspuns:

"DND ca BRB in PLM" laughing

| Albãstriţaxx a răspuns:

Dnd mestec guma. Daca ma deranjezi ti-o lipesc in cap laughing!

| IonutantiBieber a răspuns:

Sunt din Constanta si ofer sex oral si masturbare... LOL rolling on the floor

| Sarcastique a răspuns:

"Utilizatorul messenger-ului nu este momentan disponibil. Vă rugăm daţi un mesaj alături de BUZZ-ul dat de dumneavoastră. Vă mulţumim!".

| Sultan a răspuns:

Vazand raspunsurile celorlalti trag concluzica ca fiecare utilizator de Ymess are cel putin un retard in lista. Si in afara subiectului, de ce ti-ai pus "gunoiera" ca username?

| TroubleWoman a răspuns:

Pai una avea la poza la avatar fara pantaloni, si in patru labe, iar la status scria "te iubesc tati" laughing wtf?

| diddy10 a răspuns:

Un prieten beat avea la un moment dat. ~EUUUU O IUBESSCC PE MARIOARAA ~ laughing