| anonim_4396 a întrebat:

Ce status ai acum pe mess?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

3 ani ma.Hai la multi+Flipside-Happy Birthday

| madalicious a răspuns:

La avatar am o poza cu " R. I. P" si jos sub rip scrie : " Ba pe`a m*tii idiotule", si la status : " Nu scapati voi asa usor de mine rolling on the floor))" + linkul melodiei de la Spike - Realitate.

Dar u? happy

| nobody_9468 a răspuns:

Oh baby... take me highsmug

Bafta.

| Puf a răspuns:

Tot ce iubesc, se ascunde in inima mea si nu iubesc oamenii ce sunt schimbat-ori ca vremea!happy

| Bebelushaaː a răspuns:

Nu`i place plimbarea, nu merge cu floarea
Nu`i plac romantismele, vrea provocarea
Iubeste schimbarea si pare pe tava
Da uite cum pleaca si ramai la L-A-B-A.

big grin tu?

| Twatwaffle a răspuns:

I'm sharing a status messagelaughing

| Foxilikkkă a răspuns:

"Ajung la liceul tau fara sa vreau fara sa stiu/Ma uit, nu te vad/Am ajuns prea tarziu! /"
Sunt versurile din melodia cryss blaziny - melancolichee hee

| Abcdefg123 a răspuns:

You'r just a child, you'r so divine! We have a shelter, living like rebels, Just me and you boy, loving forever. :] love struck! T`iubb! love struck

| madalina2727 a răspuns:

N-am status.

| Lαααα a răspuns:

love struck