| suităr a întrebat:

Care a fost cel mai tâmpit lucru facut cu un animal?

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

M-a pus Dumnezeu să mângâi o pisică. sad

| Furculingură a răspuns:

Am legat 2 pisici de coadă devil

| Ashadow a răspuns:

Cred ca aveam 2-3 ani cand am plimbat un pui de gaina intr-o galeata de tabla (fat-fat) pana l-am omorat.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Am luat puiul de găină în casă şi l-am arătat la web unui prieten. Apoi am dormit cu el în pat love struck
Mi-e dor de Piu, de ce a trebuit să moară? De ce? De ce? crying broken heart

| W3R4 a răspuns:

L-am luat pe Mustaţă să-i fac baie în cadă. Pâna aici totul bine. Ce nu ştiam eu era faptul că apa era fierbinte la maxim...şi când am dat drumul la apă, mi-a tras o lăbuţă peste ochi! (dacă zic labă, voi perverşilor vă gândiţi la altele frustrated ) Cea mai mare greşeală a vieţii mele. straight face

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Mersi că te gândești la mine.

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

N-ai pentru ce! ^^

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Hă hă să vezi ce a făcut un coleg pe nume Chițan! L-am găsit în clasă cu un melc de bancă botezat "Melcosu"
Când l-am întrebat ce face cu el a zis că l-a găsit pe drum.Și cum dracu se târa acolo pe bancă a făcut ditamai cleiul, iar în pauză colegii i l-au băgat în chiloți și l-a cam pierdutlaughing
A 2a zi a venit cu unul de 2 ori mai mare și l-a pus în dulap și făcea tumbelaughing
A 3a zi a venit cu un pui de cioară...cât 2 palme, iar diriga l-a pus să-l arunce pe geam...

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ale dracu' ciori...ne atacă şi păsările, şi ţâganii! laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Nu măi dragă un pui de cioară(păsărică)

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Numa la păsărica te gândeşti. smug

| Foxyyyy a răspuns (pentru W3R4):

Cum naiba ati prins cioara?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

*își ascute arma*Probleme?

| W3R4 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nişte colegi de ai mei, foarte normali, cu o pungă!
(ştiu, de neimaginat!)

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ă...nu nu!
*se ascunde după Mustaţă*

| Foxyyyy a răspuns (pentru W3R4):

Saraca. :-s

| W3R4 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Aşa-i...şi ţâganii au suflet. :C

| Foxyyyy a răspuns (pentru W3R4):

Mie imi plac corbii, nu tiganii.

| Neverwas a răspuns:

Am incercat sa invat pisica vecinilor sa innoate, iar ea s-a inecat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex.

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Zoofilulelaughing

| suităr explică (pentru anonim_4396):

Cu ce animal? smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru suităr):

Cu o raţă.

| suităr explică (pentru anonim_4396):

Îmî aduce aminte de Crucified...

| Foxyyyy a răspuns:

Am adus un caine in clasa si am stat cu el la ora.

| W3R4 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Noi o cioară, şi a început să croncăne la o fată în bancă! laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Şi eu am adus un căţel în şcoală.
Bine, de fapt, nu puteam scăpa de el.

| MдĐдLiNид a răspuns:

Mi-am invatat cainele sa fuga dupa pietre(daca le aruncam) le rodea si efectiv le spargea in doua, l-am invatat sa faca tumbe, si il plateam cu graunte, l-am invatat sa manance mere, eu mancam jumatate, el jumatate.

| Marzipany a răspuns:

Am luat pisica, am tinut-o in podul palmelor cu capul in jos(ea, nu eu) si am alergat cu ea prin toata casa, facand ca avionul