| RobYnReloaded a întrebat:

Care a fost cel mai tampit lucru pe care ti-ai cheltuit banii?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Prezervative. Mai bine folosesc un ciorap pufos de-a lu alina decât anvelopele alea care derapează.

24 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Pe curve și apă plată.

| Musique a răspuns:

Pe castraveti, nu-mi plac castraveti.

| Syter a răspuns (pentru Musique):

De baieti, sau din borcane, de aia cum face bunica?

| Musique a răspuns (pentru Syter):

Murati. big grin

| ViezurE a răspuns:

Pe tine.

| Ţepeşu a răspuns:

Prezervative si un vibrator la 10 ani...

| RobYnReloaded explică (pentru Ţepeşu):

O.o

Are you Obsessed?

o.o

| AlinaaAli a răspuns:

Pe niste sosetute pufoase, mi-am luat 5 perechi, de o luna cred, si 4 le am inca, noi, si am dat si 8 lei pe perechebatting eyelashes

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Caiete de mate...

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Tampoane.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Am compostat biletul şi după am realizat că-s în tramvaiul greşit.

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

| GhostStar a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Pe bune?

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru GhostStar):

Da, sh*t happens.

| MimiPopescu a răspuns:

O telecomanda universala. Cea mai tampita chestie cumparata de mine. Pe locul doi cred ca s-ar situa o sticla de,, Saniuta". Otrava comcercializata.

| Summer5505 a răspuns:

Un sarpe din lemn... nu stiu la ce ma gandeam...

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

-Pe o ciocolata calda la Boromir[jumate era frisca Hulalasad]
-Pe jumatatea de haine din dulap pe care nu le-am purtat vreodata.
-Pe caiete studentesti cu spira care s-au facut pliabile in rucsac:@
-Pe 10 creioane pe care le am de 2 sau 3 ani, nefolosite.
-Pe colectia de carti Jules Verne de la Adevarul, pe care nu le voi citi vreodata.
-Un set de 120 de elastice de par dintre care au mai ramas 10, restul sunt sub pat.
Si multe altele...

| Phx a răspuns:

Bilet dă suprataxă pe RATB. [cu banii ăia-mi cumpăram 15 doze dă Cola]

| 20thoughts a răspuns:

Niste papusele Polly laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postulez ca nu exista lucru tampit de cheltuit banii.toti care au raspuns nu iau in calcul ceva. hai sa luam un exemplu concret:de ex eu zic ca lucrul tampit pe care cheltui banii e hartia igienica, ca doar o manjesc cu ceva si o mai si arunc in vc dup-aia.In respunsul asta eu nu iau in calcul ca daca nu as da banii pe hartie m-as sterge cu mana, si asta ar fi chestia cu adevarat tampita din partea mea.la fel cum eu nu am luat in calcul faza cu stersul cu mana, la fel nu a luat in calcul nici tipul care zice ca si-a luat inca o tableta faptul ca i-a fost eliberat un hormon de placere care l-a adus mai aproape de Dumnezeu cand a facut asta aka placere. la fel e cu toti ceilalti care au raspuns cate ceva.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Pe un retardat de Ipad care s-a stricatstraight face

| xXGaBiXx a răspuns:

Am mai multe:
1. Internetul asta 1milion/luna pentru doar 10kb/sec doawnload si 0. 01kb/sec upload
2. Chiar daca nu fumez ar fi tigarile ceva nefolositor (un fel dai foc la bani)

Răspuns utilizator avertizat
| adikinhhh a răspuns:

Bilete la pariuri sportive rolling on the floor.

| Lavinia1 a răspuns:

Prieteni falsi, tigari, droguri.