| Frunziix3 a întrebat:

Care a mai tare? BatMan, SuperMan sau SpiderMan? >sickVreau sa va vad parerile.winking
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Superwoman. smug

20 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Batman big grin

| Imtheoneinvented0 a răspuns:

Hancock

| Niros19 a răspuns:

Spiderjwoman e cea mai tare va face pe toti tongue

| Elly213 a răspuns:

Myman! happy

| GroparuVesel a răspuns:

BatMan.Are bani.Banii sunt putere.Cu bani cumperi criptonita ca sa il faci muci pe SuperMan.Cu bani cumperi o vaduva neagra pentru SpiderMan.Si au trait cu totii fericiti pana au dat de TPU.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

OmulMaaaaan!

| Ashadow a răspuns:

Spaidar man e mai tare ca Supa man si Bot man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spiderman.

| Foxyyyy a răspuns:

The joker happy

| RainboyDash a răspuns:

Superpenis

| ILoveTacos a răspuns:

Batman,nu are superputeri, si totusi e l fel de tare ca ceilalti doi.Are un costum super-smecher si are o groaza de bani.Plus ca are o masina supermegaextrafaina si are niste infractori foarte diabolici cu care se lupta(The joker, bane...)

Sii e si foarte inteligent, si are propriul Bat-signal.

| LittleMønster a răspuns:

Batman,are bani maşina şmecheră alea alea, Superman îşi ia chiloţii de la Bote peste colanţi, iar Spiderjmen nu îmi place pur şi simplu. Deci Batman la putere.

| MadalinaElly a răspuns:

Batman,are muschi happy

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Superman, sparge nuci cu pensilul, daca nu nimereste nuca, sparge masa happy

| SmartLier a răspuns:

CatWoman
Uite-te la film. Daca vreiwinking

| AcHollism a răspuns:

Batmaaaaaaan,cu costumul lui jmenar.

| SlenderWomen a răspuns:

Chuck Norriswinking

| StIlled a răspuns:

Daredevil!

| GhiciceMojoJojo a răspuns:

Hitler.

| Diaconiţa_Teodor_1993 a răspuns:

Spiderman