| AnswersForce a întrebat:

Cine e mai tare spiderman sau batman?

Răspuns Câştigător
| xWildOn3x a răspuns:

Spiderman

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Spiderman are puterile lui. Batman are doar banii...

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Batman, pentru că-l are pe Robin, pentru că are Batmobille-ul, pentru că are pelerină şi un costum mai mişto în general şi pentru că liliecii se hrănesc cu păianjeni!
Batman > Spiderman.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Batman, deoarece este mai experimentat, si stie sa scape din orice capcana.

| Kay1 a răspuns:

Eu zic ca Batman. Chair daca Spiderman are superputeri, Batman e mai destept.

| wildwolf a răspuns (pentru Kay1):

Aici te inseli Spider-man are o inteligenta egala cu ce a lui mister Fantastic, care ii unu ditre cei mai destepti omeni din Marvel.

| wildwolf a răspuns (pentru Kay1):

O haideti pe Batman il pote omora si un hot ce trage in el pe la spate, pe cand Spider-man are spider simtu, si in plus ce inamici ar Batman, are vreunu o putere?

| Darcreative a răspuns:

O controversa interesanta.
Ati citit noile numere?
Vor aparea(daca nu au aparut deja) pe www.comicsmanga.ro

| Coolgirlexy a răspuns:

Spiderman.