| albastrica009 a întrebat:

Ce alegeti dintre Spiderman, batman si superman?

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Superman nu mi-a placut deloc niciodata. Cel mai mult ma uitam la Spiderman, deci probabil el. Si Batman e ok, dar povestea si actiunea nu mi se par atat de complexe si interesante ca si in Spiderman.

| albastrica009 explică (pentru sublime89):

Si mie mi-a placut cel mai mult.

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iron man! big grin

| AlexL28 a răspuns:

Toti eroii marvel sunt geniali, nu pot alege intre ei

| sammyr a răspuns (pentru AlexL28):

Doar spidey e marvel. Bats si Superman sunt de la dc universe

| AlexL28 a răspuns (pentru sammyr):

Greseala mea big grin, dar oricum o tin pe a mea, eroii Marvel sunt preferatii mei, Iron Man, Hulk, Thor, Spider Man, Nick Fury, sunt geniali

| ShadoWCrist a răspuns:

Spiderman,dupa este Batman.Superman e praf, mereu a fost praf. happy

| greens0123456789 a răspuns:

SuperSpiderBatMan love struck