| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Care ar fi testamentul vostru pentru utilizatorii TPU? Al meu ar fi acesta:
Data si ora mortiibig grinuminica, 21 mai, de Consantin si Elena, pe la 4:00 dimineata...
Se pare ca acesta e sfarsitul lumii vom muri cu totii.
TESTAMENT
Dragi TPU-isti, va las mostenire voua:
@AltetaSaCatelusa:iti las jumatate din funditele mele si toate voturile folositoare + ursuletzul care mi l-ai dat de ziua mea
@Cretaker:iti las comicurile mele stupide care sunt niste rahaturi fata de ale tale...
@LifeIsFullOfColour:Iti las restul de fundite, voturile amuzante si stupide, si un sfert din punctele mele...
@NOname:iti las jumate din punctele ramase si voturile inteligente(nu sunt prea multe sa stii)
@Loome:Iti las un sfert din ce a mai ramas din puncte
Fanilor JustIn Tanga le ramane in continuare ura mea deplina...
La restul' va impartiti punctele ramase.
*Isi ia valiza si pleaca*
Goodbye!

6 răspunsuri:
| MetalRocker a răspuns:

Nu pleca! Mie imi dai din pufuletii tai? Dupa poti pleca

| TraficantaDePufuletzi explică:

Nu ma refeream ca plec de pe site! Nu nu nu nu! Raman, dar e sfarsitul lumii! Si sa fie clar: nu dau pufuieti la nimenea! Ha!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Yuhuuuuuuu!
Am o bucata din punctele TraficanteiDePufuleti!

| Tigrilă a răspuns:

Testament
Va las pisica mea de la avatar (cu tot cu cub)

Răspuns utilizator avertizat
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu sunt prea zgarcit sa dau...mai bine primesc big grin