| Reew a întrebat:

Care ciocolata va place mai mult? Cea neagra sau cea alba?

38 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu-mi place deloc cea alba! Am impresia ca e tableta de glucoza!

| cristi202 a răspuns:

Alba, si daca e si aerata si e Milka, imi poate asigura momente perfecte.

| Serena1993 a răspuns:

Cea neagra.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Black Chocolate

| Doddel a răspuns:

Mai mult cea alba pentru ca asa nu-mi musc degetele si ma si murdaresc

| NoMusicNoLife a răspuns:

Cea neagra! milka ii baza!

| FreshDreams a răspuns:

Alba:X

| CreepyCrow a răspuns:

Black

| Lullly a răspuns:

cea neagra, mai ales de la milka tongue. cea alba deloc! ma si mir dc au inventat-ohappy

| Psihiatra a răspuns:

CEa neagra e ciocolata cu adevarat tongue

| madalicious a răspuns:

Cea neagra. E mai delicioasa si are un gust infiorator de bun. [depinde si de marca.]

| alessutz11 a răspuns:

Ciocolata neagra, amaruie, cu alune, zmeura, capsuni, tiramisu, cafea si stafide, iar cea alba imi place doar cu cereale si zmeura. Dar sunt si foarte pretentioasa la ciocolata, nu stiu, Heidi, Schogetten, Poiana (am auzit ca n-o sa mai faca Poiana sad ), Kandia amaruie, Kinder... Ma rog foarte pretentioasa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Libelle a răspuns:

Alba, aerata, de la milka sau poiana.tongue

| Ada... a răspuns:

Bună! Hmm... păi cea neagră, mai ales dacă e aerată. drooling love struck

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ciocolata neagra; D

| Rukhsandra a răspuns:

Ciocolata Albabatting eyelashes

| ButterflyWings a răspuns:

Alba

| Codruta a răspuns:

Alba love struck o ador da nu stiu dc laughing [da mananc si neagra laughing]

| MuadDib a răspuns:

Cea alba nu are nici macar dreptul sa fie numita cicoloata big grin Nu are lichior de cacao. Eu personal nu o suport. Ciocolata neagra si mai ales cea amaruie sunt grozave big grin Depinde si de producator, dar in general e valabil happy

Răspuns utilizator avertizat
| D33a98 a răspuns:

Pai mia imi plac amandoua dar cred ca cel mai mult ciocolata neagra.

Cel mai bun desert, oare care este? O ciocolata neagra :X

| Eu.si.atat a răspuns:

Ambele imi plac la fel de mult.

| Reinkaos a răspuns:

Cea albabig grin

| hehehe a răspuns:

Parerea mea este ca, ciocolata neagra este intr'adevar ciocolata.
ciocolata alba a aparut mai tarziu oh go on.

mitsu.

| anika33 a răspuns:

Amandoua sunt bune :*

| Gigiku a răspuns:

Cea neagra big grin

| Kitteny a răspuns:

Cea alba aerata de la Poiana...defapt imi place orice ciocolata in afara de cea amaruie... te pup:* fundita?

| EllyCA a răspuns:

Cea alba! adorrr vanilia!

| Anonimusus a răspuns:

Cea alba... app. ce te intereseaza?tonguehappybig grin