| Claudiu_2472 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai periculos loc din lume?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Raspunsul meu se afla in raspunsul lui @Roby67hee hee

36 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum a spus Roby67, dormitorul meu, daca sunt si eu in el. smug

| Pralină a răspuns:

In camera lu vecinu meu (Yeti) de la 2hee hee

| anad a răspuns:

Soselele din Romania sunt, in mod sigur, un loc ideal pentru cei care cauta pericolul!

| Mitsa a răspuns:

Iadul si Triunghiul Bermudelor:-s

| Aero a răspuns:

Camera Secretelor

| Roby67 a răspuns:

@cameleon, sau intr-o prapastie plina de fiare ruginite laughing

| cristi202 a răspuns:

Statistic vorbind: patul. In pat mor cei mai multi oameni. Dar asta nu inseamna ca nu poate fi orice alt loc. Depinde de "norocul" ce il avem fiecare.

| Razvan a răspuns:

OceanulI don't want to see

| carminaburana43 a răspuns:

Sa fii singur in desert, in largul oceanului sau singur la vreunul din poli sau singur ratacit in padurea tropicala sau in vreo pestera.

| hominid dreak a răspuns:

Patul.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Scoala.Cati neuroni mor acolo oh go on Scoala asta ne tampeste!
Sedintele cu parintii ( saracii )
Curtea vecinului I don't want to see are dita mai cainele I don't want to see ala ma mananca dintr-o inghititura laughing
Acum nu prea am inspiratie thinking Revin cu alte idei laughing
Bye!

| mgtow a răspuns:

Fabrica de bombe atomice.

| mihaip1 a răspuns:

Laboratorul de biologie... e acolo un schelet de om care a mancat danonino ca tare albe are oasele...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Drumurile rutiere sunt cel mai periculos loc din lume, oricand se poate intampla ceva neprevazut.

| georgesur a răspuns:

In general vorbind, cel de sub "drobul de sare"; in particular vorbind, cel dintr-un bloc cu bulina rosie!

| PhotoIsMyLife a răspuns:

În bârlogul lui ursulika, nu vrei să ai de-a face cu ea x_x.

| saymoon a răspuns:

Sunt locuri periculoase in toata lumea.Nu stii cand te paste un pericol din care s ar putea sa nu mai iesi viu.Nu este un anumit loc, sunt o multime. Unul poate e aproape de tine, altul de mine.

| remusbb a răspuns:

Pe drumurile din bucuresti laughing
in pat acolo mor cei mai multi oameni happy
in iad
la scoala laughing
la sedinta cu parintii
in cimitir la 12 noaptea sad

| Aℓida a răspuns:

Scoala.cine stie ce cretini de profesori vin la ore.smug dangerous

| ZoZoHeart a răspuns:

Patul laughing acolo mor cei mai multi oameni laughinglaughinglaughing

| cretudaniel99 a răspuns:

Pa cel mai periculos e in cusca unui doberman

| EllaGirl97 a răspuns:

Patul

| lolavanity a răspuns:

Hmm... Triunghiul Bermudelor.

| Koody5 a răspuns:

Care credeti ca este cel mai periculos loc din lume? pai.patul: acolo mor 80% din oamenilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| anDa a răspuns:

Camerele de tortura.

| cameleon_7755 a răspuns:

Intr-o prapastie plina cu fiare salbatice.

| smilerz19 a răspuns:

Jungla amazoniana.