| Zâmbărici a întrebat:

Care e cea mai amuzanta intamplare din viata >voastra?:laughingkissbatting eyelashesbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

Nu stiu sigur care e cea mai amuzanta, dar in orice caz ultima a fost chiar in seara de craciun...eram cu prietenii la o cabana, in hol era gresie si cum am intrat de afara era ud pe jos, dupa un timp ma sarutam cu prietenul si am ajuns pana in hol el fiind un pic ametit sa lasat pe mine eu am cazut iar el peste mine, toata lumea se uita la noi ca ce am facut laughing iar noi nu ne mai puteam ridica

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Ma plimbam cu prietena mea cea mai buna si vorbeam de un baiat care sta cu o strada mai departe de noi, incercam eu sa-i explic despre cine vorbesc pentru ca ea credea ca-i zic de altul. La un moment dat i-am spus ca-i cel care umbla cu "ala inalt cat stalpii", si nu stiu de ce mi-am intors capul si in spatele nostru era "ala inalt cat stalpii". Pe amandoua ne-a bufnit un ras, el ne-a luat-o inainte si a observat (cred) ca radeam pe seama lui si ne-a intrebat "ce-i?", i-am spus ca nu de el radeam (ce mincinoase), ce puteam sa-i spunem? happy

| miauu a răspuns:

Sunt ff multe
in ultimele zile.
am fo la cumparaturi si o pr avea caciulitza si cercei albi
y:auzi
l:da din 95
y:ai vata in urechi
l:nu am cercei
laughing

am fo la cumparaturi pentru ajun am luat bautura de bani si am luat si mustar si apoi nu amia veam bani pentru mezelurilaughing)
laughing)
la sport una sia scapat guma pe ochelarii alteialaughing)
si etc
viata mea e amuzanta

nu sufar de nebunie ci ma bucur in fiecare moment de ea
laughing)

| BuBuLyNa a răspuns:

Cand am fost mai mica am calarit vaca in loc de cal laughing credeam ca e cal, au incercat parintii mei sa imi dea compot de visine si eu vroiam de cirese si dupa ce am bagat in gura aveam un prosop pe genughi si am scuipat ca am simtit gustu si am e una cand eram mica am cazut din pat chiar daca erau perne langa mine imprejur si nu am cazut pe moale. laughing si mai sunt multe dar nu mai imi amintesc

| Anca a răspuns:

E atat de tare ca nu stiu daca s-o povestesc sau nu laughing) Da hai ca o zic laughing Deci a fost cea mai tare din viata mea, si a prietenei mele cea mai buna laughing

Mergem noi sa ne punem unghii cu gel, acu ...cateva luni bune.
Bun : Hai sa mearga ea prima la unghii, eu pana atunci ma bag la un masaj.
Termin masaju, aia ii punea ei inca unghiile.
La un mom dat o vad ca se albeste la fata laughing ba se inrosea, ba se albea si ii zice aleia : "Stii ce doamna eu trebuie sa plec pana acasa ca ma dor rinichii. Merg sa iau o pastila si revin. A plecat cu 7 unghii facute din 10 laughing. ".

Sºa uitat cu o fata la mine si zice : " Daºmi cheile de la masina ta ca trebuie sa zbor acasa ".

Io nu pricepeam. ea mai tare se incrunta laughing

Ii dau cheile, o vad ca o ia la fuga pe usa laughing

Eu ma bag sa imi faca mie unghiile pana venea ea.
Ma suna dupa 10 minute si intepenesc cand aud :

" Fata, imi pare rau, da mºam *** la tine in masina. "

Zic : " CEee? "

Ea : " Da fata, ma kkm pe mine in salon si nu am putut sa merg acolo la baie ca aia de ne facea unghiile ii gravida si nu vroiam sa vomite in salon si am fugit sa ma pun pe buda la mine acasa si n-am mai ajuns si m-am *** la tine in masina pe scaunu tau ".

Am inlemnit fratilor! Nu stiam nici cum sa reactionez! Imi venea si sa rad, ma si enervasem la culme. I-am zis sa nu se intoarca cu masina pana nu o spala!
Acum eu cu ea radem teribil de faza aia, dar si acu cand ne suim amandoua la mine in masina ii zic : " vezi sa nu te kkci iar p tine" laughing)

| Summer_1837 a răspuns:

Cand eram mica. Am fost o data la tara, si ma strambam la catelu lu mamaialaughing. Si cand sa ma intorc am dat cu capu in stalprolling on the floor

| andrada94 a răspuns:

Sunt atat de multe

Eram la magazi cu gascha noastra si am cumparat vreo 10 pungi de semnite ca suntem vreo 23laughing si fiecare aproape cumpara si apoi am iesith si eu eram prima si am vrt sa arunc
o punga de seminte in spate si am aruncat cu tot cu telefon si i'a venit unui prieten in caplaughing
asta e doar una dintre mai multelaughing)

rolling on the floor

| ButterflY_6164 a răspuns:

Eram pe afara cu prietenii (eu stau la tara) si vine vecinul beat pe strada in chiloti si incepe sa danseze din buriclaughinglaughing
SAU: m-am dus cu verisoara mea pe teren sa facem plaja, si ne dezbracam in costum de baie noi cand auzim ca mai vin pe teren niste baieti de la noi din scl (le cunosteam vocea) laughing si incepem sa alergam cu hainele in mana pe unde apucamrolling on the floor, in final ne-am suit intr-un pom unde ne-am si imbracatlaughing