| traficanta a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare din viata voastra?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| sasha a răspuns:

Eu numai de faze amuzante am avut parte in viata dar cea mai amuzanta daca stau bine sa ma gandess e: eram in a 7 sau a 8 nu stiu sigur si aveam obiceiul sa ne jucam atinselea prin scoala bai da jucam rau de tot sa nu cumva sa te atinga parca te omora daca te atingea ala care era, mno si cum fugeam eu frate de ala eram la etajul unu si nu mai aveam decat o singura sansa pe scara profesorilor, cum am venit cu viteza de pe hol m-am bagat pe stanga si am dat frate peste profa de franceza, m-am speriat am vrut sa ma opresc si am alunecat, am cazut in fund si cu picioarele inainte i-am dat la profa peste picioare si o cazut peste mine am dat cap in cap si dupa aia s-a dat de pe mine si stateam amandoi in fun radeam, profa se tinea de... ca nu mai putea de ras frate si radeau si astia de pe hol, si la etaj acolo pe scara lor era un loc unde stateau profi astia care fumau, ne-au auzit ca radeam au iesit toti si cand o vazut-o pe profesoara pe jos cu mana intre piciare pe care le tinea incrucisate au inceput toti sa rada, ce ca 20 de minute am ras nu ne mai opream si acolo am stat in fund pana am terminat de ras ca profa tot incerca sa le spuna celorlalti profesori ce s-a intamplat si nu putea ca o bufnea rasu, bai deci am avut noroc cu profa ca o fost de treaba si nu am patit nimic nici la medie nici la purtare si acum daca ma duc in generala toti isi aduc aminte si cel putin aia de franceza titirez imi spune de atunci. doamne ce nebunie rolling on the floor mersi ca mai facut sa imi aduc aminte happy

4 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Mi-am trecut pritena in spate raul ce traverseaza orasul si am cazut amandoi cu haine genti telefoane si toate cele si am luat taxi pana acasa si taximetristul a ras intruna de noi, sau tot o faza amuzanta eram cu prietena si aveam trabant si am ramas fara benzina cand stateam la semafor la o trecere de pietoni foarte semnalizata happy

| Anileda a răspuns:

A cand cica sa fac si eu cumparaturile: m-am dus la piata am luat 3 kg de cartofi si punga era rupta si am pierdut toti cartofii pe drum fara sa imi dau seama si cand am observat ca mai am doar 3 cartofi...

| OxiiiLineage a răspuns:

Buna happy.
A fost o faza laughing.
Eram cu gasca mea. Si era un baiat care ne facea sa radem si tot isi batea joc de o piti din gasca. Stateam langa o fantana, exact pe margine. Apoi am intrebat daca vor sa rada. am mers in spatele lui si l-am impins in apa in martiehee hee. Apoi a venit si a vrut sa ma arunce si el, da` a cazut din nou laughing.

| dewix a răspuns:

Cand eram mica am mancat nisip! rolling on the floor rolling on the floor
Doamnee da cate faze...Parca am mai zis o data asta, dar asta e happy Ne jucam bidonasul si ne-am ascuns toti dupa o cladire si am iesit deodata [eram vreo 10...] laughing Saracul baiat nu mai stia pe cine sa strige, era foarte bulversat rolling on the floor
Sau ieri ...vai, ieri ne-am batut cu apa. Si vine unu spre mine cu sticla de 2 litri, eu mergeam cu spatele si deodata ma vezi cu picioarele in sus rolling on the floor Dadusem peste un gardulet rolling on the floor Si mi-a turnat apa in cap rolling on the floor Si tot ieri ne bateam cu apa [din nou] si eu eram ocupata sa vad care vine spre mine cu apa si a venit o colega si mi-a turnat o sticla de jumatate de litru in cap rolling on the floor
Oooo doamne cate sunt laughing Iesisem de la scoala si strigam ca nebunii pe strada 'CLASA NOASTRA E CEA MAI TAREEE' si se uita lumea la noi ca la felul 14 rolling on the floor