| Clauditza a întrebat:

Care e cea mai amuzanta, penibila intamplare de la scoala? cea mai amuzanta primeste fundita.

17 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Dadeam lucrare la biologie si era liniste tare. Pe mine ma luase somnul si am inceput sa cant si dansez pe acolo.laughing
Si-a facut profa cruce. M-a dat afara.

Sunt multe faze care le-am facut dar e mult de zis.laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai la ora de religie.profu l-a intrebat pe unu ce este pe 25 decembrie si el a zis craciunul. apoi l-a intrebat:adica e...(cu sensul nasterea deomnului) da il vezi pe coleg panicat, toti ii sopteau.si, pana la urma a zistongueASTELE!

| BuLLetBtwin a răspuns:

De 1 aprilie mi-am cumparat niste pastile cu sange fals si la ora de mate mi-am pus o pastila in gura, m-am prefacut ca imi e rau si cand sa merg la baie ca ma trimisese profa am cazut pe jos si am spart pastila in gura sa faca profa infarct cand m-a vazut intins pe jos si cu sange la gura laughing

| ItzRivenGod a răspuns:

Pai era o faza tare acu 4 saptamani profa de mate a scos un baiat sa scrie pe tabla un raport (sunt in cl a sasea)si a stat toata ora in piciore la tabla, si acu cam 2 luni a scos o fata sa faca un exercitiu amarat si a ajuns la un moment dat sa faca 6 ori 4 si nu a stiutlaughing

| MissD a răspuns:

S-a intamplat acu vreo saptamana.laughingblushing si ma tineam in brate cu o colega si saream. la un moment dat simt ca mi s-a desprins sutienu. pu mana in spate. era inchis:-s. si cand vad. se desprinsese in fata... practic era rupt. ma duc la baie sa vad daca pot sa-l prind cu cevalaughing o sun pe o colega sa o intreb dk are vreun ac de sigurantalaughing si sa intrebe prin cls daca are cineva si nu avealaughing... asta ca mi-am scos sutienu si l-am aruncat in cosu de gunoirolling on the floor a doua zi apare in ziar. cu titlul sex droguri si tutun in pauza mare si o poza cu liceul meulaughing m-a bufnit un raslaughing zic: o fi vazut cineva sutienu meu in cosu de gunoi

| louis3 a răspuns:

Buna! Trebuia un coleg sa raspunda la geografie.Profesoara:ce este grindina? Elevul:cuburi de gheatalaughing)

| andrei123 a răspuns:

Acum ceva ani am pus un elev pe jos(l-am mazgalit cu pixuri am scris prost pe capu lui si l am pus sa se prefaca mort si noi stateam si l priveam si-l pozamlaughing sau la o ora a cazut cuieru in cap unei fete, s a dansat pe banca manelelaughing, s au arunkat unii colegi de pe geam in zapada, intr un an un elev s a dezbracat de bluza si s a aruncat in zapada si se tavalea, intr o pauza unu s a dezbracat si le arata la fete p. a sau unu isi pusese un corn la p. a si altul sugea cornul acela cu asa o poftalaughing si se vedea de parca ar fi facut s. oral laughing si multe altele dar cine sa le mai tina contul!

| romanionu a răspuns:

Pai... povestea intr-o ora de geografie cu proful... El e putin mai mult impotriva fetelor si le criticam
Apoi, a ajuns din vorba in vorba la zodii.
Noi... l-am intrebat ce zodie elaughing
Le-am luat pe rand, zicea ca daca era sa fie fecioara se arunca de pe pod in mures... whateveroh go on
Le-am luat pe toate la rand si niciunalaughing
Apoi ne dam batuti si ne zice ca el de fapt e zodia cantar (masculin de la balanta) laughing
A fost tare, am ras cu lacrimi si a trecut si ora ^^

| MeowWow a răspuns:

Zi frumoasa si linistita.Ma incalt sa plec la scoala.Stateam tare ghemuita si mi s-a rupt nasturele la fusta(stiam). Am iesit pe usa ca sa nu intarzii.
La scoala... m-a scos la mate la tabla.ghici? Fusta pe jos. Mi-a ridicat-o profa repede.Am stat cu ea in vine vreo 3 sec.
Toata clasa a ras! aveam ciorapi destul de grosi).

| lost.in.rain a răspuns:

Am scos usa din balamale, am rezemat-o sa para ca e inchisa. proful de istorie era sa faca infarct cand a vazut cum cade usa in fata lui. a aruncat servieta si a luat-o la fuga! si eram clasa de fete big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost intrebat un coleg la geografie"cum curg apele la noi in tara?"Adica se referea la o oarecare directie spre Dunare dat ala saracul fiind intr-o totala imposibilitate zice;-Piezis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi baieti s-au batut pe o fata si unul dintre ei a pupat-o pe gura. toata clasa a ras de ea pentru ca baiatul al e bolnav psihologic. e o clasa de copii normali dar baiatul ala e nebun.(in clasa a3a)...anul asta cu invatatoarea in clasa!

| κίllą a răspuns:

Eram in ora de geografie laughingeu vorbeam prin mesaje cu un baiat de la un liceu day dreaming. Colega mea de banca m-a intrebat cu cine vorbesc, i-am raspuns in scris, la sfarsitul caietului astfel:,, vorbesc cu o bunaciune de la liceul sportiv... wow ce bine arata... m-a cerut in combinatie day dreaming, logic ca am acceptatsmug''. Proful fix atunci mi-a cerut caietul, cica sa vada cat am scris (ca ne daduse o tema in clasa). I-am dat caietul, iar el nici nu s-a uitat la cate exercitii facusem, el se uitase la sfarsitul caietului, si citise cu voce tare, ceea ce ii scrisesem eu colegei rolling on the floor a fost un moment penibil.

| franck2222 a răspuns:

Cea mai amuzanta tampenie pe care am facut-o este, cand am pus orez cu lapte in buzunar la haina la profesorii.

| Angel_4453 a răspuns:

LOL am o multime de ex

Era iarna si toti se bulgareau dar eu stateam deoparte si ma radeam de odata vine unu si ma impinge cu totul in zapada si am cazut cam rau.toti radeau de mine si ma radeam si eu

sau

eram in fata clasei si mancam niste cipsuri si a trecut o colega si a cazut peste mine iar eu am varsat peste toata clasa punga cu cipsuri

sau una mortala

ne-a dat printra 7 la scoala branza topita iar eu desteapta laughing iau un compas si il infing in branza in nici cateva secunde tot batonul a explodat peste tabla, perdea, peste parul meu si peste hainele catorva colege rolling on the floor rolling on the floor

mai sunt da nu mai stiu rolling on the floor

sau era la ora de mate si profa intreaba-ce este un triunghi
dar o colega
triunghiul este un patrulater rolling on the floor
profa nervoasa a dat-o afara din clasa

| ellabutterfly a răspuns:

Cea mai amuzanta si tragica : un semestru intreg nu am fost toata clasa la chimie si ne-a lasat profu corigenti. laughing pe TOTI.

| LuisPaul19 a răspuns:

Ce iti voi povesti
Nu mi s-a intamplat mie,
ci, unui coleg de clasa.
Eram la ora de fizica
si profu de fizica
ne daduse ceva
sa scrim.
Si un coleg
de-al meu, scria
pe niste servetele
ceva, iar profesorul
l-a vazut si la
chemat sa vada
ce a scris.
Si incepe profesorul
sa citeasca cu
voce tare ce
scrisese ala :
-Astazi e ziua in care.
o duc pe costina la culcare.
Si dupa o ard in deplasare
Si mi-o suge cu dotare
Deci, efectiv am
facut pe mine de ras laughing)
Si profu de fizica,
ca sa il faca de ras
a recitat ce a
scris ala pe
servetele in cancelarie de fata cu toti profesorii laughing))