| Mayar a întrebat:

Care e cea mai nefolositoare abilitate pe care o ai? Sau 'talent'?

Eu pot sa suier din gura ca vantul laughing Voi?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Pot sa-mi pun picioarele dupa cap xD

| Mayar explică (pentru Felissa13Eden):

Wow! asta nu e nefolositor, asta e spectaculos! :O

16 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Flexibilitatea. Am degetele si incheieturile foarte flexibile. Le pot intoarce pe orice parte in asa fel incat sa imi ating oasele antebratului. Acelasi lucru mi se intampla cu coloana si cu gleznele. Cand eram mica fie ma accidentam la orele de sport, fie pierdeam intotdeauna. Mai ales la orele de volei. Este groaznic sa plasezi o minge cand degetele ti se duc pe spate de fiecare data cand o prinzi. Iar daca asta nu este suficient, mai adaug si faptul ca sunt stangace, asteapta sa vezi cat ma chinui sa tai o bucata de carne cu un cutit pentru dreptaci si cu degete super flexibile. laughing

Da, cred ca asta este cu siguranta, cea mai nefolositoare abilitate pe care o am.

| RAY a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Si scrii repede si corect, desi te ajuta

| Mayar explică (pentru OoBunnyoO):

Wow, dar suna super big grin macar nu iti rupi atat de usor membrele :->

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Mayar):

Imagineaza-ti cum arata...ce expresie faciala entuziasmata poti sa ai big grin

| Mayar explică (pentru Felissa13Eden):

hee hee

| Clorox a răspuns:

Pot sta fara sa mananc 3 zile laughing

| Mayar explică (pentru Clorox):

:O super! si n ute roade stomacul? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot să-mi îndoi degetele într-un fel ciudat, nu știu cum să explic. Dar e creepy. : ))

| Kiwibibilă a răspuns:

Resping băieţii cu 2 cuvinte big grin
Şi mai fluier cu codiţa de la păpădie.
Şi mai fac şi valuri cu sprâncenele.

| Mayar explică (pentru Kiwibibilă):

Wow! e chiar misto! Nu cred ca prea multi oameni pot face asta. Dar care sunt cuvintele alea magice pentru baieti? big grin

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Mayar):

Sincer nu ştiu... Adică dacă se bagă pe Facebook un băiat în seamă cu mine şi îi răspund, mă lasă cu seen big grin Gen el îmi zice bună şi eu la fel şi asta a fost tot. Nu înţeleg de ce se mai obosesc să îmi scrie.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Inseamna ca esti o fata frumoasa

| RainbowD a răspuns:

Imi pot misca urechile. Dar nu vad sensu, ca nu ma ajuta cu nimic.

| Zullabar a răspuns:

Eu am asa o putere speciala gen, dar sunt siguri ca multi dintre noi o mai au, ideea e ca de fiecare data cand vreau sa citesc o carte dupa un scurt timp adorm, pur si simplu incep sa visez ca o citesc apoi adorm si in vis si tot asa laughing

| costinvlad a răspuns (pentru Zullabar):

Ce dracu. Eu era sa mor asa.