| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai noua faza amuzanta care vi s-a petrecut?

5 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. thinking
Pai la ora de Geografie. Profa a intrebat-o pe o colega cica: Daca te-ai afla in Padurile Ecuatoriala si m-ai suna pe mine, ce mi-ai spune tu ca nu gasesti acolo? dar face Mihaela(colega meah) : SEMNAL laughing

| SufletDeCopil a răspuns:

Sauhee hee am pus corector pe cleanta la usa si cand sa intre profa in clasalaughing a ramas alba pe mainihee hee

Sau un coleg de-al meu care are numai 4 la lb romana a vrut doamna sa-i dea un 5, si el cica: Doamnaa nu ca-mi strcati colectia laughing si i-a dat 4

| RainDrop a răspuns:

Un prieten era beat, si, era o sticla cu pip de caine (asa credem, dar sigur era de animal)el, crezund ca e bere, a bauto, dupa aia, a cazut intr-o groapa cu smoala.

| dyenutza01 a răspuns:

La ora de geografie, ne intreaba porfa: copii, nu va spune nimic numele de porto? si face un coleg: PORTOCALA! laughing)thmn ce am mai ras!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niste colegi de-ai mei l-au inchis pe un alt coleg in baia fetelor cu alte doua colege de ale melelaughingrolling on the floor...si din cate am auzit eu, cica ar fi scos usa din balamale cand a iesit de acololaughing.