| Imperator a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare care vi se petrecut? cea mai amuzanta primeste funda big grinbig grin :X

Răspuns Câştigător
| Sensation_7587 a răspuns:

Asta mi s-a parut cea mai amuzanta intrebare pe care si-o putea pune o fata de aici :)))) http://img594.imageshack.us/i/nebunealapenet.png/

6 răspunsuri:
| Deea852 a răspuns:

Am uitat sa-mi setez ora la telefon si m-am trezit mai devreme.In loc sa plec la scoala la ora 7 am plecat la 6 si am ajuns prea devreme si a trebui sa stau sa astept ca proasta sa deschida usa la ora 8...Simteam ca turbez.laughing Da, nu e amuzant, decat daca o traiestilaughing

| blueorange1302 a răspuns:

Fffff tare Sensation rolling on the floor))))))

| Remember_1479 a răspuns:

Am cazut intr-un canal laughing Dar cui nu i se intampla chestia asta. Toti prietenii mei au trecut pron aceeasi experienta.

| Cineva3 a răspuns:

Ai dreptate mah aia e proasta sau ce? doamne dar multi retardati mai sunt pe lumea asta

| Cineva3 a răspuns:

Ai dreptate mah aia e proasta sau ce? doamne dar multi retardati mai sunt pe lumea astalaughinglaughinglaughinglaughing

| Andrei_3936 a răspuns:

Am avut zile foarte ghinionista!sad |:
m-am urcat in copac si am cazut direct in cap!|:
era o pisica mare si frumoasa, asa ca am luat-o in brate si m-a sgariat
m-am impiedicat si m-am lovit la fata rau de tot(m-am dus la spital)
trebuia sa merg in oars si am pierdut autobuzul(am stat 3 ori si pana la urma am plecat cu taxiul)
m-a alergat un caine, m-am inbiedicat si am cazut intr-un balta mare si noroioasa(cred ca erau si lipitori pe-acolo)
s-a agatat o sarma de pantaloni si am crezut ca e un sarpe(am sarit in sus si am dat cu capul de un gard din apropiere)
de revelion am avut o petarda cu 3 focuri(nu avea chiestia aia galbena),am aprins-o si BUF-BUF-BUF in mana la mine!
mergeam pe bicicleta ca o plasa(plasa era pusa pe coarne)si mi-a intrat plasa in roata din fata si am cazuuut!
am pus parola la calculator sa nu mai umble fratimi-o si am uitat parola(am reformatat calculatorul)
eram la olt si pescuiam(nu am stiut ca e un peste mare),pestele a prins momeala,a rupt tzaparina si era sa cad in apa
cand eram mai mic am vazut o viespie, am luat-o in mana si am bagat-o in gura(a durut rau)!
m-am dus sa iau oul desub gaina si mi-a sarit in cap cocosul!
m-am urcat pe bucatarie si am cazut in mocirla
am incercat sa fac roata tiganului(am cazut rau de tot pe mana)
Am facut mai multe, dar ma dor degetele!