| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care e cea mai tare sperietura pe care ai tras-o vreodata?

16 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Când m-am trezit înconjurată de cioburi

| Mayhem666 a răspuns:

Cand am ramas fara internet. Era sa fac stop cardiac laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Cand am cazut in beci de la 3 metri cu spatele de ciment. Dar eu sunt ca pisica, n-am nici pe naiba!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Chestia e ca pisica atunci cand cade, cade in picioare, tu ai cazut pe spate.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Conteaza cum am cazut? Conteaza ca am facut-o!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Conteaza sa stii, daca picai in cap, ce mai faceai?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu conteaza! Tot ma ridicam!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Esti invincibila, sa inteleg?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

''Daca il vad pe diavol, ii dau un cap in gura''.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Cand m-am inecat cu oase de peste si credeam ca mor, mi se infipse-se in gat si credeam ca acolo imi e sfarsitul.

| JetBlueJet a răspuns:

De obicei cele mai mari sperieturi sunt cand profa' se pregateste sa asculte si n-am invatat nimic si asculta pe cineva care este in fata sau in spatele meu la catalog...si atunci chiar imi sta inima-n loc sau cand profa' de mate incepe sa zica notele din teste si primele note cu care incepe sunt de 3-4-5

| PeFuga a răspuns:

Cand am coborat din tramvai si am vrut sa sun pe cineva, dar nu am gasit telefonul in buzunar... apoi mi-am amintit ca il pusesem in ghiozdan happy

| August99 a răspuns:

Cand am sarit aiurea o rampa cu bicicleta si am dat cu capu de copac... noroc cu casca

| mnbvf a răspuns:

M-am dat de pe un deal cu bicicleta și nu aveam frâne și am intrat în gard. Buff.

| Mayhem666 a răspuns (pentru mnbvf):

Lasa ca si eu am intrat cu bicicleta in gard de multe ori, sa nu mai spun de cate ori am picat cu rolele laughing
Eram o data cu sora mea si cu un vecin cu rolele pe strada si eu nu stiu cum am facut si m-am impiedicat si urma sa cad pe spate si aveam telefonul in mana, si am facut tot posibilul ca atunci cand cad, telefonul sa nu pateasca nimic, iar dupa ce am picat si m-am julit, primul lucru pe care l-am spus a fost :"E ok, telefonul nu a patit nimic", iar vecinu meu a spus "Tie iti pasa mai mult de telefon decat de tine?" si a inceput sa rada.
Ah, ce amintiri happy

| mnbvf a răspuns (pentru Mayhem666):

La mine faza nasoală era că treceau mașini pe acolo, dar am avut noroc să nu fie niciuna în acel moment că altfel zburam laughing