| Mayar a întrebat:

Care e cel mai ciudat lucru pe care l-ai vazut in casa cuiva?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O pxxă din ghips, cu păr, replică destul de fidelă. Am găsit-o cu frații mei acasă învelită în ziar în șifonier. Ne panicasem că face cineva din familie voodoo. De fapt era un cadou de pensionare pentru bunicul de la amicii lui șugubeți laughing

| Dismally a răspuns:

O colectie de oase umane.

| justanotheruser99 a răspuns:

Un borcan cu intestine...
Terifiant...

| Mayar explică (pentru justanotheruser99):

I don't want to see hannibal lecter?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayar):

Nu. Bunică mea rolling on the floor

| Mayar explică (pentru justanotheruser99):

Whaaaaaaa'?! surprise

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu vad nimic ciudat, doar dau de mirosuri neplacute.

| Albinuța767 a răspuns:

Pisici care stau pe sobă care mănâncă din mâncarea pregătită, iar în mâncarea aia putea cădea par și să fi mâncat tu.

| NanaTuna a răspuns:

Acasa la maica-mea. Am revenit in vizita dupa cateva luni. Cand am ajuns era intuneric intrucat era destul de tarziu si nimeni nu era acasa. Am deschis usa, am inchis-o, am aprins becul, si cand m-am intors am vazut ditamai statuia egipteana de 1, 80, cu mainile ridicate in care era un suport pentru lumanare.
M-am panicat maxim si toti zeii si sfintii au venit la gura mea laughing Am sunat-o imediat pe maica-mea sa o intreb in ce secta s-a mai bagat si de cand s-a apucat de ritualuri sataniste. Raspunsul ei : "Am uitat, mama, sa-ti spun laughing"