| AnotherSimplePerson a întrebat:

Nu vi se pare ciudat ...adica aiurea... atunci cand tu ii faci cuiva un compliment sau ceva gen :spor la lucru iar el sa iti spuna "mersi"asteptand sa ii spui nu ai pentru ce sau cu placere? adica doar nu ti'am oferit ceva :d

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Sincer...
Asa se spune din politete!
parerea mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi pare aiurea urarea, servici usor.pai al meu e greu.nu e usor niciodata.sau cand plec, de noapte; noapte buna.plec la servici.la otelarie. ce noapte buna? parca i-ai spune mielului; paste fericit, sau, curaj gaina, ca te tai.

| Charina a răspuns:

Sunt unele persoane carora nu le place, mie mi se pare ok. ii multumesti pentru gest.(desi suna aiurea, pare mai politicos asa)