| Bastet a întrebat:

Care e cel mai intunecat secret al tau?

26 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Am dresat papagalul să se ejaculeze pă frate-miu.

NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai intunecat secret? Ala din cel mai indepartata colt al mintii.

| pinguinuVerde a răspuns:

Îţi împărtăşesc ţie şi doar ţie acest secret întunecat,pentru că şi deoarece nu ma mai întrebat nimeni asta.
Într-o noapte întunecoasă,cineva m-a întrebat de ce mi-e frica,am răspuns : de nimic. Apoi,în acea noapte, luna s-a speriat de mine şi eu de ea.De atunci, Secretul Fricii de Întuneric, a rămas întunecat.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Am crucificat-o pe soacra-mea.Dar taci din gura! ramane intre noi
don't tell anyone

| Pisicuța a răspuns:

Atunci cand.*se-ntrerupe legatura*

| pwp a răspuns:

Daca ti-l spun nu ar m-ai fi secret big grin

| HepiBăluuns a răspuns:

Am visat odata ca ma ia vantu pe sus, pe la etaju 8 unde locuiesc si deodata ma izbesc de pamant.m-am speriat taresad

| FuegoJr a răspuns:

Pai.Nu stiu laughing Ca e prea intunecat si nu mai are lanterna baterie rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Cel mai mareee secret al meu este ca degetu din mijloc e mai mareee decat restul!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Whoa, ce intrebare!
Daca nu ti-as spune n-ar mai fi secret.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Zombii există! Şi asta din cauza mea!
Era cât pe-aci tot din cauza mea să revină şi trollii dar în ultimul moment "m-am scos".

| JustMelavJustMe a răspuns:

Pai daca e asa de intunecat nu-l vad ca sa ti-l zic...e undeva ascuns fiecare are un secret bnumai al lui ce ar trebui sa ramana secret! Eu una nu-l divulg!

| Annitu a răspuns:

Unul întunecat plin de întunecime, unde nici întunericul n-ajunge!

| Doodă a răspuns:

Iţi spun, dar să nu spui la nimelni don't tell anyone:
Eu l-am furat pe iepuraşul de paşte :-ss

| Kanghu a răspuns:

Cel mai intunecat secret nu se spune niciodata. altfel nu ar mai fii "secret".

| RB26DETT a răspuns:

Qwertyuiop[]asdfghjkl;'\\zxcvbnm,./

| NickiMinaj a răspuns:

Nu am big grin wow, as putea sa ajung si in rai! : )))

| YoOoOoOo a răspuns:

Am omorat-o pe Elodia laughing

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Am mancat aseara inghetatabig grinSa nu mai spui la nimenilaughing

| ByancaRObarlad a răspuns:

Ceea ce am din nastere si...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptu ca am vreo 6 boli cu transmitere sexuala
*isi da o palma*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul este ceva ce nu divulgi...deci rămâne ştiu numai de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma c.a.c transparent, dar, shhhdon't tell anyone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 3 buci

| CodName47 a răspuns:

Cel mai mare secret al meu este ca am p**la mai mae decat ar trebui rolling on the floor