| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai rautacios lucru pe care la-ti facut? Si app daca vreti sa raspundeti pentru fundita mai bine nu raspundeti pentru ca EU NU DAU FUNDITA!

6 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Cand.m-am.bagat.in.viata.lu.una

| Libelle a răspuns:

Am infipt o guma in parul unei colege.pentru ca m-au enervat ea si aerele ei de sclifosita

| Anileda a răspuns:

Cand i-am spart lu una roata de la bicicleta, zicea ca are cea mai tare bicicleta cu cele mai tari roti, si i-am testat un pic roatalaughing

| virusalbviolet a răspuns:

Am spart geamuri de plictiseala laughing devil

| Liviu a răspuns:

laughing
Uh nu stiu cati ani aveam dar...
Stiu ca i-am lasat un mic cadou la usa la un omrolling on the floor)
Doamne... CE minte am avutlaughing
Sa fac treaba mare la usa unui om...doamne.straight face

| dora0304 a răspuns:

Tocmai am turnat un pahar de apa in cap fratiorului.happy