| 0747282233 a întrebat:

TPU! Va rog sa ma ajutati cu niste idei ca sa despart un cuplu( de vreo 20 ani fata, si baiatul cu ceva mai mult cred ca).Nu vreau raspunsuri cum ca sunt rautacios si sa imi vad de treaba mea daca vreti sa raspundeti, ceea ce va si rog, raspundeti cu niste idei.

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Gandeste-te ca o sa fii cu fata aceea s icineva va intra pe fir si v-ar desparti? Ce ar putea acela, un 'urmas' al tau sa faca pentru a va desparti?
In situatia in care esti tu acum va fi altul peste catava vreme. Pune-te in locul celorlalti si o sa stii raspunsul.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Uite că de al dracu' îți spun că dai completă dovadă de imaturitate, și că dacă acei tipi chiar se iubesc, tot ceea ce vei face este să îți pierzi timpul în zadar, și după să îți dai seama cât de idiot ai fost.
Baftă.

| Lawliet14 a răspuns:

Dacă ei se iubesc, nu ai cum să îi desparti.

| Lawliet14 a răspuns:

Si crezi ca ai vreun motiv pentru care ai putea să faci asta? Există motive ca să incalci niste principii morale de conduită?

| NoName0x0 a răspuns:

Propun sa te dai cu capul de birou si sa zici o incantatie de despartire a cuplurilor. O gasesti la vrajitoare. E un ritual... happy