| YiaSwimsInTheWater a întrebat:

Care e cel mai rusinos lucru pe care l-ati facut? funda pentru cel mai rusinos

Răspuns Câştigător
| Iullyka_7527 a răspuns:

Pff.pai. eram la danusi si la dansuri erau trei baieti [eu in a5a si ei in a8a] si erau inalti. pot sa zic cam de doua ori cat mine. si cu unul dintre ei ma intelegeam f bine. si erau toti 3 la fotbal la scl. si eu i-am dat un sms cu ce faceti si cf iubirea mea sau ceva de genu [sms i l-am dat lu cel cu care ma intelegeam mai bine]. si nu stiu ce mi-a raspuns si a2a zi la scl sa luat de mine cel de care imi plc si acum.:-

4 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

laughing eu nu am facut in schimb mama m`a facutlaughing cand a venit la scoala si a aflat de nota de la chimie laughing pfff n`am vb cu ea cateva zile atuncilaughing

| BoGhDaN a răspuns:

Am varsat lapete si am tusit pe fata care imi place(e adevarat)

| Mary24 a răspuns:

Pai eram la orele de chitara si am un coleg care e super dragutlaughing) si dupa aceea i-am spus prietenei mele ca imi place de unu de la chitara si ea s-a gandit sa faca si ea ore de chitara cu mine... dupa cateva zile avem orele de chitara si eu i-am zis de cine imi place si face de cine fac eu de ala si face o data de cine si fac eu de ala in gura marerolling on the floor imi venea sa ma bag in pamant de rusinablushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stand la soare cool, in pielea goala.