| KiddaDot a întrebat:

Mmm..care e cel mai ciudat/exagerat/rusinos lucru pe care l-ati facut vreodata?laughing)

37 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

M-am trezit din somn şi am fugit la cumpărături, ca abia în faţa magazinului să realizez că e de fapt 5 dimineaţa, nu seara, cum crezusem buimacă de somn.

Am râs în hohote, eu de mine, tot drumul spre casă.

| BrokenArrow a răspuns (pentru NOname):

Ceva de genul am păţit şi eu.
Eram intr-un oraş străin şi pe la 7 seara am vrut să trag un pui de somn, ca să pot sta până târziu cu nişte cunoştinţe care trebuiau să ajungă in scurt timp.
Zis şi făcut. M-am pus in pat şi am adormit pe loc. Când m-am trezit am văzut că era incă lumină afară, aşa că am fugit până la barul unde trebuia să ne intâlnim. Când am văzut că era inchis, m-am uitat la ceas şi am observat că e 5 jumate dimineaţa. laughing Am râs singură tot drumul până am ajuns hotel.

| NOname a răspuns (pentru BrokenArrow):

Cam la fel am păţit şi eu. Mă şi minunam cum de oraşul e atât de gol, ca după război, iar vremea neobişnuit de rece.

Se pare că nu sunt singura buimacă din zonă. : ))

| KiddaDot explică (pentru BrokenArrow):

Aleluiaaaaaaaaaa! Ai spus laughing))

| BrokenArrow a răspuns (pentru KiddaDot):

rolling on the floor Nu de intâmplarea asta vorbeam. Asta nu-i penibilă. Ii amuzantă
Deci nu te bucura, că de la mine nu scoţi un cuvânt! x_x

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu stiu, in momentul asta nu imi vine nimic in minte.
Nu iau in seama lucrurile astea, cu cat faci mai mult caz de ele si te fastacesti mai mult cand se intampla, lumea le va observa mai mult si va rade de ele mai tare, dar daca tu vei fi primul care rade, atunci ceilalti nu vor mai rade de tine, vor rade cu tinewinking
O mare diferenta big grin

| foxsilver a răspuns:

Intr-o zi, fiind mai multi la masa, am luat un scaun tapitat din sufragerie. Dupa ce am terminat de mancat, trebuia sa pun ceva in frigider( nu imi aduc aminte ce), si sa duc scaunul inapoi in sufragerie, doar ca eu am inversat lucrurile, si m-am trezit in fata frigiderului vrand sa bag ditamai scaunul cu spatar in el.
Bineinteles, ca mult timp s-au facut glume pe tema asta, toti spunandu-mi sa fiu atenta la ce bag in frigider.happy

| Wøodenpints a răspuns:

M-a văzut fosta cum mă uitam la ţâţele maicăsii.

| KiddaDot explică (pentru Wøodenpints):

Ce pervers laughing)

| Wøodenpints a răspuns (pentru KiddaDot):

Nu-i vina mea că nu şi-a pus sutien şi i se vedeau sfârcurile prin bluză.

| Exilee a răspuns:

Eu unul mereu traiesc, aproximativ in fiecare moment al vietii mele, clipe exagerate, iesite din comun laughing)). Daca ti (le)-as povesti, as scrie probabil un roman, asa... daca vrei ti le pot spune pe privathappy.

| KiddaDot explică (pentru Exilee):

Hihih,astept :* laughing)

| LolaLollita a răspuns:

O sa-ti zic ce-mi vine in minte acum, dar nu e singurul incident clar. M-am pierdut printr-un oras, in timp ce purtam tocuri. Ma dureau picioarele, deci am luat pantofii in mana si mi-am continuat cautarea drumului spre casa desculta.

| KiddaDot explică (pentru LolaLollita):

Cel putin tu nu ai facut asta cand ploua afara...laughing)

| LolaLollita a răspuns (pentru KiddaDot):

Corectlaughing Macar atat.

| BrokenArrow a răspuns:

Of... e atât de stupid şi jenant, că nici nu vreau să mă gândesc la el. x_x

| KiddaDot explică (pentru BrokenArrow):

laughing)) come ooooon!

| BrokenArrow a răspuns (pentru KiddaDot):

O nu nu nu! No waylaughing
Nu scoţi un cuvânt de la mine legat de asta. laughing Doar eu şi o bucată de hârtie ştim asta x_x şi prefer să rămână aşa.

| KiddaDot explică (pentru BrokenArrow):

Tu si o bucata de hartie, ceee? Haidee, stiu ca vrei sa-mi spuuui puppy dog eyes laughing)

| BrokenArrow a răspuns (pentru KiddaDot):

laughing Nu. O să duc povestea asta cu mine in mormânt. x_x
Nici să-mi dai bani nu-ţi spun laughing :-s

| KiddaDot explică (pentru BrokenArrow):

Asa,asa.Foarte frumos! Dupa ce ma faci ataaat de curioasa...sad

| BrokenArrow a răspuns (pentru KiddaDot):

laughing Lasă că nu mori. laughing

| KiddaDot explică (pentru BrokenArrow):

Ooo,ba da! Pna la urma. oricum esti sub "pseudonim", nimeni nu te cunoaste.laughing)) totul e doar pentru pura caterinca smug

| BrokenArrow a răspuns (pentru KiddaDot):

Categoric nu!
Dacă imi vine să-mi trag două peste faţă când imi amintesc de ea, imaginează-ţi cum ar fi să o povestesc! x_x :-ss

| KiddaDot explică (pentru BrokenArrow):

Bine,bine,cum vrei!

| BrokenArrow a răspuns (pentru KiddaDot):

Bun. Mersi pentru inţelegere laughing

| AdolfHitler1889 a răspuns:

Cel mai exagerat lucru pe care l-am facut e sa fac un tun.Dar asta nu e tot pentru ca era sa daram o antena de pe celalalt bloc cu el. Sper sa nu ma raporteze la guvern! rolling on the floor

| KiddaDot explică (pentru AdolfHitler1889):

rolling on the floor) Mi-ai inveselit ziua!

| DeeaDiduu a răspuns:

Nu imi vine in minte momentan

| DaDiSk a răspuns:

Ciudat. mai am multe ciudatenii de facut dar una penala a fost cand au venit 2 fete la mine acasa si le-a povestit ca au dansat la bara sau ceva aici se incadrează si in exagerat si rusinos dacă mă gandesc mai bine.

| AlexBlack a răspuns:

Chiar vrei sa afli?

| KiddaDot explică (pentru AlexBlack):

Dadadadadadddd laughing)

| AlexBlack a răspuns (pentru KiddaDot):

Nu spun nimic oh go on!

| KiddaDot explică (pentru AlexBlack):

Bine! Do what you want.

| adelinarozica a răspuns:

Ciudat - nu prea am facut nimic
exagerat- am dansat in club pe o masa si acolo nu era voie
rusinos- am stranutat cand mam sarutat

| KiddaDot explică (pentru adelinarozica):

Ai trait degeaba!laughing) O Doamnee, faza cu sarutul e teroare laughing) saracul baiat.

| adelinarozica a răspuns (pentru KiddaDot):

Atunci nu am mai dat ochii cu el timp de2 luni cat de rusine imi era si cand l-am vazut a zis ca sunt un soarece racit