| Andreeamaria2106 a întrebat:

Care este cel mai rusinos lucru care vi s-a intamplat vreodată?

Răspuns Câştigător
| Tupeista00 a răspuns:

Atunci cand ma enerva o musca noaptea și m-amdus sa dorm cu fratele meu si dimineata am observat ca se culcase dezbracat.
Sau atnci cand eram singura acasa(sau asa credeam ) si ma plimbam aproape dezbracata prin casa si nu observasem ca fratele meu era in sufragerie cu prietenii si ca se uitau la mine.
Sau cand eram in maxi si era destul de aglumerat si purtam fusta scurtasi a pus soferul frana si am picat peste un baiatmai mare si chiar nu aveam o postura prea decenta. Am uitat sa mentionez ca o colega a facut poze pe care le-a lipit prin scoala.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sora mea mai mica minora, ne-a surprins in plina actiune si a stat si s-a uitat pana am observat-o. big grin laughing

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Macar te-a santajat ca te spune la parinti? laughing

| Oana92 a răspuns:

Au fost foarte multe astfel de momente. Dar acum imi vine in minte o faza de acum muuulti ani. Eram in clasa a8a, faceam poze pentru ceva tampenie gen album, eram in fusta si tocuri (prima data in viata mea). Am vrut sa cobor la parter, nu am fost atenta si am cazut direct in bratele unuia din a10a...in timpul pauzei, cand toata lumea era pe coridoare. A fost...cred ca oribil e prea putin spus laughing

| PsihoSex a răspuns (pentru Oana92):

Pacat ca nu te-a pupat, s-au sarutat ala. Atunci era in gama "celor mai faine faze". Aproape ca in "Ani de liceu".

| UzOm a răspuns:

Sa ma duc in izmene prin oras. Nu mi-am dat seama de abia dupa ce-am ajuns intr-un magazin. NASPA!

| Andreeamaria2106 explică:

Am facut sex de cateva ori cu unul care e plin de muschi si ceva mai tarziu am aflat ca e gay. A fost prins cu un oarecare posesor de dacia duster in baie... Eu stau intr o vila de studenti si toate lumea a aflat o data cu mine lucrurile acestea... va dati seama ce rusine...