| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta dintre o vaca alba si una neagra la culoare? [ Primul raspuns corect primeste fundita! big grin ]

Răspuns Câştigător
| TheLilDragon a răspuns:

- Vaca alba face muuu.

- Vaca neagra face muuu, man.

20 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Fetelor,
nu inteleg de ce va certati.Fiecare dintre voi are si nu are dreptate. Oamenii sunt diferiti, au personalitati diferite. Unii considera aceasta intrebare foarte amuzanta, iar unii nu. Nu trebuie sa va suparati. In primul rand Gabriela a avut dreptul sa-si exprime opinia. Adeya si tu ti-ai exprimat opinia fata de raspunsul Gabrielei. Ok, am inteles, Gabrielei nu-i place intrebarea asta si o considera stupida.Adeya o considera amuzanta. Fiecare si-a exprimat opinia, dar nu ne certam. Ganditi-va cati oameni ati putea ajuta, in loc sa va certati. Cum am spus, fiecare are si nu are dreptate. Ar fi bine daca v-ati cere scuze, si v-ati impaca.Sa ne certam nu este scopul site-ului.
Va pup:*:*
pa, pa.

| JeTeLove a răspuns:

@Gabriela. Gresit happy

| JeTeLove a răspuns:

Nu va mai certati straight face Dupa cum vad, Kidzor a raspuns inaintea tuturor. thinking

| JeTeLove a răspuns:

@Gabriela. Ce nu-ti convine? E dreptul meu sa pun ce intrebare vreau. Daca nu iti convine, nu mai raspunde la intrebari! Oftica-te ca nu ai stiut raspunsul si nu ai primit fundita oh go on Hai da-mi pace happy

Adeya.

| JeTeLove a răspuns:

@Gabriela. Vezi ca nu te-am jignit happy Vorbeste frumos, da si tu dovada ca esti expert TPUwinking. oh go on Oricum, cei drept se vede, ce si cine esti de fapt laughing In legatura cu funda. straight face Chiar crezi ca-mi pasa?laughing ca ai tu N funde rolling on the floor Vai smug hai sa ne laudam love struck In legatura cu, stupid si nefolositor. Pai big grin asa si e thinking crezi ca dai dovada de inteligenta ca sa pun Inteligent? [ Te inseli ^_^ ].
Pokemoanca cu pretentii de diva? Auzi maaa asta mica. crezi ca daca esti cineva anume pe un site, esti bazata? Du-te apuca-te de invatat, fa ceva care sa-ti foloseasca in viata. Hai ca mi-ai stricat ziua oh go on. [ dNd! ]

Adeya.

| JeTeLove a răspuns:

@Gabriela. Auzi big grin Crezi ca nu am altceva mai bun de facut decat sa ma cert cu una ca tine? laughing Imi zici mie de gramatica limbii romane straight face Dar cu engleza cum ramane? Intr-adevar, nu se tragem de sireturi, de ce m-as coborî la nivelul tau? Dau "inteligent" celor care merita. A da, apropo. De fapt care e problema ta, in legatura cu intrebarea mea? Eu m-am luat cumva de tine? De vreo intrebare sau de vreun raspuns de-al tau? Imi spui mie ca intrebarea mea e irelevanta, dar tu ce spui ca dai raspunsuri fara logica sau fara folos, doar ca sa faci mai multe "Raspunsuri"? laughing Esti penibila. Auzi la ea, cica "Diferenta dintre mine si tine" straight face Ca si cum m-ai cunoaste. off micuta de tine. Sa revenim la intrebarea pusa de mine. De ce nu are haz?laughing Pentru ca asa zice Gabrielă. smug Nu-mi pasa mie ca nu ai tu simtul umorului. Ce cauti pe Trivia/Amuzante daca esti 0 la capitolul asta? Du-te vezi poate ai vreo legatura cu Gastronomia.macar acolo sa te descurci happy Ohh am uitat blushing dNd spun cui vreau eu, cui ma streseaza, spun cuiva care nu are nici un rost in viata asta decat sa deranjeze oamenii cu prostiile lor. Hmm thinking Te simti, nu-i asa?
Stii ceva? nici nu meriti atentie din partea mea. Bafta happy

Adeya.

| JeTeLove a răspuns:

@Gabriela. Dupa cum am spus, nu meriti atentie din partea mea. Tine-ti parerea ca oricum, cat as incerca sa-ti explic sensul intrebarii puse de mine, as da gres happy. Esti cam incapatanata laughing. Imi spui mie ca nu am simtul umorului? Apropo, ca venii vorba. Ce e cu "Imi creste al trei-lea san, ce ma fac?" Ahh ce am mai ras! laughing Era o gluma cumva? thinking Aoleu, iarta-ma, dar nu prea are haz.
In legatura cu intrebarea mea, unii oameni raspund doar pentru a primi fundita. Dupa cum vezi, scrie "Primul raspuns corect primeste FUNDITA ". big grin Tu ti-ai incercat norocul, dar nu ai stiut raspunsul, asa ca ai inceput sa te oftici putin thinking Asta e parerea mea si nu mi-o poti schimba happy. Apropo, de ce te deranjeaza emoticoanele?happy A, de fapt nici nu-mi pasa big grin Pun cate emoticoane am eu chef. happy Ok, vezi-ti de treaba, raspunde la intrebarile "Amuzante" laughing si lasa-le pe cele care, cica, nu au haz happy. Apropo, vai ce desteapta esti tu si noi toti suntem inferiori tie blushing. Hai, fii realista!
Good luck & Have fun.

Adeya.

| cornel a răspuns:

Mda. ce intrebare.happy

| Kanghu a răspuns:

Cea neagra produce lapte negru laughing?

| VisezInNonCulori a răspuns:

Vaca alba face "muuu", cea neagra face "muuu, man!" rolling on the floor 10 pentru intrebare happy inteligenta

| VisezInNonCulori a răspuns:

Buna adeya, vroiam sa iti spun, ca nimeni de aici nu a stiut raspunsu. Am intrebat-o pe sora mea, care l-a stiut, l-am scris aici, si toata lumea m-a copiat. straight face cum ar fi kidzu si sparkle straight face

| lala178 a răspuns:

Vaca alba face 'muuu' si vaca neagra face 'muuu, men'
laughing

| AnaMaria42312 a răspuns:

Gabriela, daca nu ai observat sectiunea scrie : "Trivia/Amuzante" printre care si cuvantul amuzant. Deci era normal sa puna o astfel de intrebare si nu mi se pare stupida de loc. Stupid mi se pare cand i-ai spus Adeyei ca dnd se spune la messenger. Daca nu stiai dnd inseamna do not disturb (in romana = nu deranja) si se foloseste unde vrei.

Ciau. happy

| TheLilDragon a răspuns:

Gri cumva? big grin

| TheLilDragon a răspuns:

rolling on the floor Lol, am raspuns inaintea ta laughing

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Ha ha ha ce amuzant [ straight face sincer, n-am inteles intrebarea asta, dar nici ca vroiam laughing ]

| Klax187_2507 a răspuns:

Gabriela, eu sunt "anonim" de mai devreme. Nu am avut rabdare sa-mi fac un cont ca sa-ti demonstrez ce esti cu adevarat.Care e problema? atata timp cat tu iti dai cu parerea despre altii si despre lucrurile pe care le spun altii, noi de ce sa nu ne dam cu parerea despre tine? eu sunt nul? Te rog frumos sa-ti vezi de treaba si sa nu-ti mai bagi nasul acolo unde nu e loc de tine si lasa rautatile si gradele la o parte, ok? Daca erai tu altfel fata de intrebarea pusa de prietena mea, raspundeai corect la intrebare si apoi comentai, dar cum nu esti atat de inteligenta, te-ai ofticat ca n-ai putut raspunde corect si prima(e doar o presupunere, si ce ti-ai zis, "ia sa ma dau putin rotund(a) pe aici". Apropo, Limba si Romana intr-un context in care sunt consecutive se scriu cu "L" mare si "R" mare, daca tot ne legam de cunostiintele fiecaruia.Inca un lucru de adaugat, pe internet fiecare scrie cum vrea, nu e obligat nimeni sa respecte legile gramaticii Limbii Romane.Inca ceva, te rog, nu transforma acest site intr-un loc de cearta, incearca sa fii mai calma si mai "iertatoare", iarta-ne ca punem intrebari prostesti, explica-ne ca nu asa se face, etc.Bye bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gabriela, cainele moare de drumul lung iar prostul de grija altcuiva.Reflecteaza asupra acestei expresii, poate iti dai seama care e rolul tau in acest subiect.Hai sa te ajut, sa nu fiu rau.Rolul tau in acest subiect e : Joker fara haz(paralel cu discutia), 0 barat. Respect!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culoarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culoarea face diferenta